Süperpar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

SÜPERPAR OTOMOTİV:

Süperpar  1975’te kurulmuş olan ve yakıt besleme pompaları, yakıt filtreleri, yağ pompaları ve yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar imalatında lider bir firmadır. 

İzmir’de 11.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 25.000 m2 üzerinde yerleşiktir. 

Süperpar grubu 3 firmadan oluşmaktadır. 
Süperpar grubun lideri ve üretici firmalardan biridir.
SPM, Ege Serbest Bölgesi’ndeki üretici ve ihracatçı firmadır. 
MDC, İzmir’de yerleşik, üretim ve kalıp ve takımların bakımı için kurulmuş firmadır.

Mutlu Müşteri varlık nedenimiz olup, kazan-kazan ilkesi ile hizmet etmek tercih edilme sebebimizdir.
Takım çalışmasını benimsemiş, işine ve kurumuna adanmış, sürekli gelişimi ve iş etiğini ilke edinmiş mutlu çalışanlarız.
Adil, şeffaf ve çalışanının halinden anlayan bir yönetim anlayışı ile stratejik bakar, hızlı karar alır ve riski yönetiriz.
Eko sisteme ve paydaşların ortak çıkarlarını önemseyerek işi bir defada doğru yapar, yetkin insan kaynağıyla işçi sağlığı ve iş güvenliğine uyarak teknolojiyi etkin kullanırız.
Kullandığımız çevrenin gelecek nesillere aktarılacak bir miras olduğu bilinci ile doğal kaynakları etkin kullanır, yaşam kalitesini arttıracak projeleri önemseriz.

Vizyonumuz

Nesiller boyu harekete değer katan çözümleriyle, dünya markalarına yön veren sürdürülebilir güç olmak.

Misyonumuz

Modern hayatı kolaylaştırmayı ve güvenliği hayat tarzı olarak benimsemiş markalar için, yetkin insan kaynağı ile yenilikçi teknolojileri kullanarak, eko sisteme ve paydaşların ortak çıkarlarına duyarlı alüminyum döküm parçalar ve yakıt sistemleri üretmek.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

8 yorum

  1. cevher dökümde çalıştım 4 yıl kadar hidrolik makınalarda bılgım var enjeksıyon makınalarda bılgım var kokil hattında bılgım var robot hattında bılgım var pnömatık makınalrda bılgım var 555 703 69 04

  2. SÜPERPAR İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNE
    1983 ARTVİN YUSUFELİ DOĞUMLU OLUP ŞU ANDA ÖZ CIVATA A.Ş DE PAKETLEMEDE ÇALIŞIYORUM.BAYANIM EVLİYİM.SİZİNLE ÇALIŞMAK VE AİLENİZE KATILMAK İSTİYORUM.VERİLEN HER GÖREVİ HAKKIYLA YERİNE GETİRECEĞİME İNANIYOR KENDİME GÜVENİYORUM.SEKRETERLİK,ÖN MUHASEBE,ÇAYCILIK,PAKETLEME,OPARATERLÜK DALLARINDA TECRÜBELİ OLUP İLGİLENMENİZİ RİCA EDİYORUM.
    İLETİŞİM:0553 140 09 17

  3. Cem akbaş 1981 manisa turgutlu otomotiv govdeciligi alaninda kalfalik ustalik belgeleri. Var teknik resim okuyabiliyorum %61 oranda engelim var uygun gorurseniz sizin gibi elit bir firmayla calismak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*