Korteks İplik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Korteks İplik personel alımı yapacak!

Korteks İplik iş başvurusu yaparak sizde Korteks İplik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Korteks İplik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Korteks İplik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Korteks İplik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

  • İnsan Kaynağımızı rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsur olarak görmek,
  • Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, KORTEKS Ailesinin “ Ülkem, Kurumum ve Ailem” önceliğini prensip olarak benimseyerek bu değerleri yaşayıp, yaşatacak çalışma arkadaşlarını aramıza katmak,
  • Çalışanlarımıza profesyonel bir çalışma ortamı sağlayıp, kişisel gelişim ve mesleki eğitimlerle kariyerlerini sürekli geliştirme fırsatları sunmak,
  • Kuruluşumuzun stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapımızı sürekli dinamik tutarak değişime ve gelişime açık olmak,

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

“Sürekli Öğrenen Organizasyon” ilkesine uygun olarak yapılanmış Eğitim Politikamızda, kişisel gelişim planlarına uygun olarak eğitim ve geliştirme programları uygulanır.

Kalite ve verimliliğimizi daha yüksek noktalara çıkarmak, çalışanlarımızın bilgi ve beceri düzeyini arttırmak için eğitimde süreklilik hedeflenmiştir.

İç Kaynaklı Eğitimler: Çalışanlarımızın mesleki bilgi ve becerilerini arttırarak kendilerini sürekli yenilemelerini amaçlayan ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen eğitimlerdir.

Dış Kaynaklı Eğitimler: Çalışanlarımızın kişisel gelişimi, teknik bilgi ve becerilerinin arttırılmasına yönelik olarak Yurtiçi ve Yurtdışı eğitim kurumlarından ve akademisyenlerden alınan eğitimlerdir.

Oryantasyon Eğitimleri: Göreve yeni başlayan çalışanlarımıza uygulanan “Uyum” eğitimleridir. Aramıza yeni katılan tüm çalışanlarımızın işletmeye hızlı ve kolayca uyum sağlaması, üretim akışı hakkında bilgi sahibi olması amaçlanır.

STAJ OLANAKLARI

Mesleki Eğitim Stajı: İşletmemizde, 3308 sayılı “Çıraklık ve Meslek Eğitim Kanunu” kapsamındabelirtilen sınırlarda, Mesleki ve Teknik Eğitim Okulu öğrencilerinin beceri eğitimlerini yapabilmeleri için, planlı bir şekilde Mesleki Eğitim verilmektedir.

Yaz Stajı : Şirketimizce belirlenen kontenjan dahilinde, 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında zorunlu staj yapması gereken Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu ve Yüksek Okul öğrencilerine staj imkanı sağlanmaktadır.

Başvurular her yıl Nisan ayı içerisinde fabrikamızın İnsan Kaynakları Bölümüne fotoğraflı bir dilekçe ile şahsen ya da sitemizdeki on-line staj formunu doldurarak yapılmaktadır.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

AÇIK POZİSYONLAR:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*