GlaxoSmithKline İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Glaxo Smith Kline personel alımı yapacağını duyurdu!

GlaxoSmithKline iş başvurusu yaparak sizde GlaxoSmithKline ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. GlaxoSmithKline personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan GlaxoSmithKline eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. GlaxoSmithKline insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Misyonumuzu, “insanların daha aktif bir hayat sürmelerini, kendilerini daha iyi hissetmelerini, daha uzun yaşamalarını sağlamak ve insan yaşamının kalitesini yükseltmek” olarak benimsedik. Bu prensipten hareketle dünyadaki milyonlarca insana yardımcı olacak yeni ilaçlar ve ürünler geliştirmek temel hedefimiz.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanımlanmış “üç öncelikli hastalık” olan HIV/AIDS, tüberküloz ve sıtma için hem ilaç, hem de aşı araştırması yapan tek ilaç firması olarak, bu alanlarda dünya çapında öncü ilaçlardan bazılarını geliştirmiş olmanın gururu içindeyiz.

İngiltere’deki genel merkezimiz ve ABD merkezli çalışmalarımızla ilaç endüstrisinin lider isimlerinden biri olarak önemli sorumluluklar aldığımızın bilincindeyiz. Bu nedenle misyonumuz, dünya genelinde ulaştığımız herkes için önemli mesajlar içeriyor. Her adımımızı bu misyona sadık kalarak atıyoruz. Yarattığımız etkiyi ölçtüğümüzde, detaylara verdiğimiz önemin anlaşılmış olduğunu görüyoruz.

İhtiyacın en fazla olduğu bölgelere, kademeli fiyat uygulayarak ilaç temin etme sorumluluğunu üstleniyoruz. Güçten düşüren hastalıkların milyonlarca insan üzerindeki etkisinin bilincindeyiz. Bu bilinçle ve misyonumuz çerçevesinde ilaç ve aşılara erişimde sorun yaşayan gelişmekte olan ülkelere çeşitli yardımlar yapıyoruz.

Bilimi ve AR-GE çalışmalarını esas alan bir kurum olarak, araştırmalarımızı güçlü ilaçlara dönüştürme kapasitesine sahip olmanın; her yeni gün yeni ilaçlar bulmak üzere yola çıkmanın yüklediği sorumlulukları sahipleniyoruz.

Altı önemli hastalığın tedavisinde kullanılan ilaçlar üretiyoruz; astım, viral hastalıklar, enfeksiyonlar, zihinsel sağlık ve sindirim rahatsızlıklarına karşı geliştirdiğimiz ilaçlar. Aşı gibi önemli bir alanda öncü olmak ve kanser için yeni tedaviler geliştirmek de temel özelliklerimizden sadece birkaçı…

GSK’da İnsan Kaynakları Politikası

  • GSK’nın en önemli varlığı olan insan kaynağının en etkin, verimli ve yüksek motivasyonla çalışabilmesini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın kariyer ve gelişim planlarını GSK bünyesinde çıkan fırsatlarla şekillendirmek ve bunu sağlayacak sistemleri kurmak,
  • Çalışanlarımızın güvenli bir ortamda performans sergileyebilmeleri için politikalar ve prosedürler oluşturmak en temel ve değişmez amaçlarımız arasında yer almaktadır.

İnsan Kaynakları Fonksiyonları

İşe Alım / Seçme ve Yerleştirme

GSK’da işe alım, şirketin kurum kültürüne uygun, sürekli gelişim ilkesine inanan, vizyonu kurumun hedefleriyle örtüşen kişilerin açık pozisyonlarda değerlendirilmesi amacıyla, ihtiyaç durumunda yapılır.

İşe alım sürecinde başvurular internet aracılığı ile toplanır. Başvurular yine aynı yolla cevaplandırılır. İK tarafından yapılan ilk değerlendirme sonucunda uygun adaylar belirleniyor ve başvuru sahibi görüşmeye davet edilir.

Söz konusu pozisyonun gerekliliklerine göre kişiye işe uygunluk, genel yetenek ve İngilizce yeterlilik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları Bölümü ve ilgili bölümün yöneticileri tarafından sürüdürülen, yetkinlik tabanlı mülakatlarda başarılı olan aday için süreç, İK teklifi ve giriş işlemlerinin tamamlanması ile sona erer.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*