Sneaks Up İş Başvuru Formu İş İlanı

Sneaks Up :

Perakende, gayrimenkul ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önde gelen spor perakende şirketi olan Ünal Group markasıdır.

1989 yılında ticaret hayatına atılan Ünal Group, 1995 yılında yeni yatırımlarıyla faaliyet alanını zenginleştirmiştir. Ardından hazır giyim sektörünü portföyüne ekleyen Ünal Group, 2008 yılında spora ve sporcuya yatırım yapma ilkesiyle Nike NPS mağazacılık faaliyetlerine başlamış olup günümüzde Sportime’ın 13 mağazası ile bu alanda faaliyet göstermektedir. 2006 yılında gayrimenkul alanında da çalışmalarına başlamıştır.

Aralık 2014’te ilk Sneaks Up mağazasını İstanbul’da açarak spor perakende sektörüne önemli bir yatırım yapan Ünal Group, 2015 yılında Nike Türkiye stratejik partneri olmuştur. 2018 yılında marka kimliği yenilenen Sneaks Up, 2019’da İzmir’de açtığı mağazasıyla ulusal bir marka olma yolunda ilk adımını atmıştır. 2021 yılı itibariyle İstanbul ve Anadolu’da yer alan mağazaları ve online kanallarıyla tüketicilere sneakers ve sokak kültürü özelinde yeni deneyimler yaşatırken büyümeye devam etmektedir. İsmimizi sneaker tutkumuzdan aldık.
DNA’mıza kazınmış olan basketbol ve sokak kültürünün dinamik yapısından beslenerek yenilikçi, keşfe açık ve deneysel olmaktan korkmadan klasik ve sıkıcı mağazacılık kurallarını kırdık. Kültür, sanat ve hayata dair diğer pek çok konuda yaratıcı, kendi olmaktan korkmayan, cesur ve yeniliklere açık sneaker tutkunlarına ilham veren deneyimleri, kendimize özgü, samimi ve tutarlı bir şekilde yaşatmayı görev edindik.

SneaksUp.com ve mağazalarımızda müşterilerimize sadece satış odaklı olmadan konseptimize uygun oluşturduğumuz tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansman ları,  dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri ile Sneaks Up dostlarına ilham olan deneyimler kurguluyoruz.

Depo Sorumlusu

Adana/Ankara/Antalya/Mersin/İstanbul/İzmir ve Muğla (Bodrum)

Üstteki Bölgelere Alım Yapılacaktır.

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*