Başak Groupama İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Başak Groupama İş Başvuru Formu

GROUPAMA  SİGORTA:

1924 yılında çıktığımız yolculukta 2009 yılında Groupama Sigorta unvanını aldık. Değişen ve sürekli gelişen uygulamalarımızda, kalite yönetim sistemimiz, insan odaklı yaklaşımımız ve iş sürekliliği politikamız ile 97 yıldır yol almaya devam ediyoruz.

VİZYON & MİSYONUMUZ:

“Güven” yaratan sigorta…

Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı sigortacılık anlayışımız ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Bireylerin doğru sigorta ihtiyaçları karşılandığında, geleceğe güvenle bakabileceklerini biliyor, beklentileri en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz.

Groupama Sigorta olarak kapasitemize ve grubumuzun geleceğine güveniyoruz.

KALİTE YÖNETİMİMİZ:

Groupama Sigorta A.Ş. ilk olarak 1997 yılında ISO 9001:1997 standardının gerekli maddelerini yerine getirerek ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Değişen ve sürekli gelişen uygulamalarımızda, çalışmalarımız ISO 9001 standardı gereksinimlerine uygun olarak sürdürülmüş ve bugüne kadar belgemizin devamlılığı sağlanmıştır.

1997 yılında başladığımız Kalite Yolculuğumuz’ da birlikte yol almaya devam ediyoruz.

KALİTE PROGRAMIMIZ:

Groupama Sigorta’nın hedefi, Türkiye’nin en çok tercih edilen lider sigorta şirketi olmaktır.

Bu hedefe Kalite Yönetim Sistemi’nin prensiplerini uygulayarak ulaşmayı planlamaktadır. Bunun için;

  • Her zaman, müşteri memnuniyetini gözeterek standart sigortacılık hizmetlerinin ve anlayışının ötesinde bir hizmet sunacağız.
  • Müşterilerimizin bize duyduğu güven doğrultusunda hareket ederek, Groupama Sigorta’lı olmanın bir ayrıcalık olduğunu hissettireceğiz.
  • Takım olarak çalışma arkadaşlarımızı mutlu kılacak bir çalışma ortamı yaratma konusunda çaba gösterecek, sürekli öğrenecek ve bizlerden beklenen yetkinliklerimizi geliştireceğiz.
  • Acente ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini sürekli izleyerek, çalışma yöntemlerimizi bu ihtiyaçları karşılayacak ve müşterilerimiz için sürekli katma değer yaratacak düzeye getireceğiz.
  • Yaptığımız her işin, geliştirdiğimiz her yöntemin daha iyisinin olabileceğini her zaman hatırlayarak, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermeden Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştireceğiz.

İŞE ALIM SÜRECİ:

Groupama olarak “geleceğin BİZ’ im elimizde” olduğunun bilinciyle “çevik çalışır”, “değişime hızlı uyum sağlar” ve bunları yaparken “birlikte başarmayı” hedefleriz.

Sektörün en tecrübeli yöneticileri ile çalışır, bilgi birikimimizden güç alırız.

Tüm çalışanlar olarak açık iletişime ve ulaşılabilir olmaya özen gösterir ve hiyerarşi gözetmeden her seviyeden kişiyle rahatlıkla iletişim kurabiliriz.

Groupama olarak pozitif çalışma ortamı sağlayarak çalışanlarımızın mutlu ve yüksek motivasyonla çalışmalarını önemseriz. Hafta içi beş gün çalışırız. Pazartesiden perşembeye 08:00-17:00 saatleri arasında, bir saat öğle arası vererek; cuma günü ise 08:30-17:00 saatleri arasında, bir buçuk saat öğle arası vererek haftalık mesaimizi tamamlarız.

Ofiste serbest giyim uygulamasının rahatlığı içerisinde çalışabilirken, haftanın bir günü de evden çalışma şansına sahibiz. Çalışanlarımızın da dahil olabildiği kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına önem verir, vakıflar ve derneklerle işbirliği yaparak çalışmalarımızı toplumsal fayda ile bütünleştiririz. Bu doğrultuda kadın koşu takımımız ile her yıl Paris’te düzenlenen La Parisienne koşusu ve Türkiye’de düzenlenen çeşitli yarışlarda yer alırız.

Sen de gel katıl BİZ’ e! Gelecek BİZ’ im elimizde!

AÇIK POZİSYONLAR:

 UZUN DÖNEM STAJYER

İstanbul (Avr.)

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*