Yıldırım Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Yildirim-holding-is-basvurusu

Yıldırım Holding İş Başvuru Formu

Yıldırım Holding İş Başvurusu yaparak Yıldırım Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yıldırım Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

YILDIRIM HOLDİNG A.Ş.’nin temeli Garip YILDIRIM’ın 1963 yılında Samsun’da GARİP YILDIRIM VE OĞULLARI adı ile kurduğu küçük inşaat malzemesi ticarethanesi ile atılmıştır.

Şirket, kurulduğundan beri sürekli yeni iştiraklerle faaliyet alanını genişletmiş; yıllar boyu devam eden girişimcilik ve sürekli yenilikçilik sayesinde geniş ölçekli, uluslararası bir işletme haline gelmiş ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen endüstriyel grupları arasına girmiştir.

İddialı vizyonu, mükemmelliğe bağlılığı, dinamik ve dürüstçe iş yapma yaklaşımı, güçlü mali-idari yapısı ve yıllar boyu edindiği geniş tecrübe ile dünya piyasalarında etkili ve güçlü bir konuma ulaşmıştır.

Yıldırım Holding, Yıldırım ailesinden üç kardeş öncülüğünde yönetilen ve ailenin yüzde yüz sahibi olduğu özel bir şirkettir. Bu şirket yapısı ile, sürdürülebilir büyüme için üst düzey motivasyona ve çabuk karar verme kabiliyetine sahiptir.

Yıldırım Holding, on değişik sektörde sürdürdüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’de hem de uluslararası piyasalarda önemli bir role sahiptir.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikamız, şirkete verimli insan gücünü doğru yerde ve etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmek ve geliştirmek konusunda imkan sağlayan bir organizasyon yapısını esas almaktadır.

YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. olarak; dürüst, güvenilir ve şirket değerlerimize sadık bireyler ile çalışmak ana hedefimizdir.

Değişime kolaylıkla adapte olabilme ve takım çalışması içerisinde başarılı bir şekilde yer alabilme becerileri şirketimiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Etkin ve yaratıcı bir şekilde çalışma yeteneği ve yüksek motivasyon, çalışanlarımızda aradığımız vazgeçilmez özelliklerdendir. Şirketlerimiz sürekli gelişime ve ilerlemeye bağlı olduğu gibi çalışanlarının da bu değere kişisel olarak sahip olmasını önemsemektedir.

YILDIRIM Holding, insana yapılan yatırımın kıymetinin fazlasıyla farkındadır. Şirket olarak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri ve ilgili alanlarında büyük başarılar gösterebilmeleri adına eğitim olanakları sunabilmek için gayret göstermekteyiz.

Eğer siz de küresel vizyonumuzu ve değer yaratma tutkumuzu paylaşıyorsanız; gelişen, dinamik bir şirkette çalışmayı amaçlıyorsanız, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Açık Pozisyonlar

Tarih             Pozisyon                  Şehir/Ülke               Firma Adı

04.07.2014 Budget and Reporting Specialist İstanbul Yıldırım Holding
04.07.2014 Underground Mining Engineer İstanbul Yıldırım Holding
04.07.2014 İşletme ve Üretim Mühendisi Elazığ ETİ KROM AŞ
04.07.2014 TAX MANAGER İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
04.07.2014 Junior Mining Engineer İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
04.07.2014 Environmental Health and Safety Specialist İstanbul(Avr.)
04.07.2014 Fabrika İşletme Koordinatörü İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
04.07.2014 Railroad Operations Manager İstanbul(Asya), … YILPORT
04.07.2014 Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
04.07.2014 Acente Temsilcisi İstanbul(Asya), … Yıldırım Holding
04.07.2014 Russian Translator / Executive Assistant İstanbul(Avr.)
04.07.2014 Proje Mühendisi – İnşaat İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
01.07.2014 Bütçe ve Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
24.06.2014 İş Makinesi Operatörü İstanbul(Asya), … YILPORT Holding
23.06.2014 Yangın Savunma ve Tesisat Atölye Elemanı Kocaeli Yılport
20.06.2014 İnşaat Mühendisi Bursa Yıldırım Holding
19.06.2014 Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa, İstanbul(Asya)…
17.06.2014 Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli Yılport Holding
17.06.2014 Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli YILPORT Holding
17.06.2014 Mekanik Bakım Elemanı Bursa YILPORT Holding
17.06.2014 Elektrik Bakım Teknikeri / Teknisyeni Bursa YILPORT Holding
17.06.2014 Planlama ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya),
17.06.2014 İşyeri Hemşiresi Bursa Yıldırım Holding

Başvurmak için tıklayın.

 

9 yorum

 1. Senegal dakar’dan yeni geldim iş ariyorum elektrıkci olarak bir yıldır dakarda çaliştim tekrar çalışmak istıyorum.daha önce Irak bagdat 17 ay çaliştim Libya kazakistan Astana ve türkmenistanda türkmenbaşinda yine çaliştim. İnşallah yardimci olursunuz iyi derecede yurt dışı tecrubem var..

 2. 15 yıl oldu mesleğim kaynakçı ve boya tecrubem devam etmek için iş arıyorum çalıştığım şirket iş olmadığından dolayı suresiz izine göndermesi ve bundan dolayı iş için baş vuru yapmak istedim

 3. Merhaba şu an senegal Dakar dayım yakın bir zamanda türkiyeye döneceğim makina ikmal görevlisi olarak görev yapmaktayım mesleğim oto elektrik ve eloktronik iğtiyac duyulursa sizinle çalışmak isterim saygilar sunarım iyi çalışmalar dilerim

 4. Merhaba şu an senegal Dakar dayım yakın bir zamanda türkiyeye döneceğim makina ikmal görevlisi olarak görev yapmaktayım mesleğim oto elektrik ve eloktronik iğtiyac duyulursa sizinle çalışmak isterim saygilar sunarım iyi çalışmalar dilerim

 5. E+g(foklift.vinc.loder.beko loder )*src 1-3belgesine sahibim uzun bir sure hazir beton ve insaat islerinde calistim.mekanik bakim konusunda eli anahtar tutan biriyim. Aslen Giresunlu yum 1996 ‘dan beri Bursa gemlikte ikamet ediyorum.Herkonuda kisa bir surede istenilen verimliligi saglaya bilirim. Uzun vadeli calisma ortami ariyorum.Egitim seviyem aol lisesi
  Medeni durumum evli 1 ogul babasiyim dogum tarihim 1980 .
  Herkese hayirli isler bol kazanclar

 6. E+g(foklift.vinc.loder.beko loder )*src 1-3belgesine sahibim uzun bir sure hazir beton ve insaat islerinde calistim.mekanik bakim konusunda eli anahtar tutan biriyim. Aslen Giresunlu yum 1996 ‘dan beri Bursa gemlikte ikamet ediyorum.Herkonuda kisa bir surede istenilen verimliligi saglaya bilirim. Uzun vadeli calisma ortami ariyorum.Egitim seviyem aol lisesi
  Medeni durumum evli 1 ogul babasiyim dogum tarihim 1980 .
  Herkese hayirli isler bol kazanclar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*