Yiğit Akü İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

yigit-aku

Yiğit Akü İş Başvuru Formu

Yiğit Akü İş Başvurusu yaparak Yiğit Akü’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yiğit Akü iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

YİĞİT AKÜ A.Ş. 1976 yılında Ankara’da kurulmuştur.

YİĞİT AKÜ vizyonu “yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutan, sektöründe öncü, teknolojik şirketler arasında olmak” şekli ile tanımlanmıştır. Bu vizyona uygun olarak tüm paydaşlarını ve müşterilerini teknolojik farkı ile ileriye taşıyacak marka vaadi “ileriye götürür” şeklinde belirlenmiştir.
Kaliteli, işlevsel ve teknolojik ürünleriyle tüm dünya pazarında kendisine yer edinen Yiğit Akü; her geçen gün farklı ve yeni ürünler üretmeye, teknolojisini geliştirmeye devam etmektedir. Yüzde 100 Türk sermayesi olan YİĞİT AKÜ, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde 40 bin metrekarelik alanda kurulu Merkez fabrikasında üretimlerini sürdürmektedir. YİĞİT AKÜ, 400’den fazla kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

Eğitim

Yiğit Akü A.Ş.’de alanlarında uzman, genç ve dinamik, yaklaşık 75 ‘i idari personel olmak üzere 400 den fazla kişi çalışmaktadır. Çalışanlarına yatırım ve çevreye saygı, Yiğit Akü A.Ş.’nin ana ilkelerindendir. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, kalite, finansman ve müşteri memnuniyeti konularında toplam kaliteyi hedefleyen bir anlayışla, düzenli kurum içi eğitimler verilmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*