Suwen İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Suwen personel alımı ve iş başvuru formu
Suwen mağazaları ve idari kadrosu için personel alımı yapmaya devam ediyor. Personel alımları için insan kaynakları departmanınca sürekli olarak iş ilanı yayınlayan dev iç çamaşırı markasının iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.
Suwen hakkında
2005 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’de kendi markası ve tasarımı ile üretim yapan, yüksek kalite, ulaşılabilir fiyatlar, fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet veren bir perakende firması olan Suwen Kasım 2017’de %51 Taxim Capital ortaklığı ile hem Türkiye’deki perakende ağını genişletmeyi hem de Doğu Avrupa, Balkanlar, Kafkasya, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Afrika ile Orta ve Uzak Doğu Asya bölgelerine yayılmayı hedeflemektedir.
Suwen yan haklar
Suwen saha çalışanlarına aylık olarak belirlenen hedef gerçekleştirme oranları takip edilerek prim politikası ile ödüllendirmektedir.
Suwen kariyer fırsatları
Suwen eğitim düzeyi, yeniliklere ve değişime açık, girişimci, kendini, işini ve ekibini geliştirmeyi hedefleyen, yüksek potansiyelli çalışanlara şirket içerisinde terfi imkânı sunmakta ve yatay/dikey birçok pozisyon için yeni teklifler götürmektedir.
Suwen insan kaynakları politikası
İnsan Kaynakları olarak doğru işe doğru aday bakış açısıyla yola çıkan dev firma, işe alım sürecinde ayrım yapmadan işin gereksinimlerini ortaya koyarak bunu tam olarak karşılayacak yetkinlikte adayları değerlendirmektedir.
Suwen çalışma saatleri
Suwen çalışma saatleri markanın mağaza konumuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat tüm mağazalarında vardiyalı çalışma sistemi bulunmaktadır.
Suwen iş başvuru formu
Suwen iş başvurularını çeşitli kariyer siteleri üzerinden almakta ve kendi web sitesinden alım yapmamaktadır. Sadece kariyer sitelerinden alım yapması nedeniyle açık pozisyonlarını yayınladığı bir kariyer sitesine üye olmalı ve özgeçmiş oluşturmalısınız.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Dönemsel Satış DanışmanıAntalya
2Satış Danışmanıİstanbul Avrupa
3Satış Danışmanıİzmir
5Satış Danışmanıİstanbul Avrupa
6Satış DanışmanıAnkara

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*