Marks and Spencer İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Marks&Spencer personel alımı ve iş başvuru formu
Marks&Spencer personel alımları yapmaya ve hem mağaza hem de idari bölgesi için insan kaynakları departmanınca açık pozisyonları duyurmaya devam ediyor. Sizde Marks&Spencer iş ilanlarına göz atmak ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.
Marks&Spencer hakkında
Marks and Spencer plc merkezi İngiltere, Büyük Londra içerisindeki Westminster şehrinde bulunan bir perakendecilik şirketidir. Giyim, ev ürünleri ve lüks gıda ürünleri satışında hizmet veren şirket, 1884 yılında Michael Marks ve Thomas Spencer tarafından, İngiltere’nin Leeds şehrinde faaliyete geçmiş ve günümüzde birçok ülkede yer alan mağazaları ile global bir marka haline dönüşmüştür. Marks&Sepencer şuanda Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da 360′dan fazla mağazası ve tüm dünyada 81,000 çalışanı bulunmaktadır.
Marks&Spencer iş başvuru formu

Marks&Sepencer iş başvurularını Fiba Retail üzerinden almaktadır. Fiba Retail bünyesinde bulunan Marks&Sepencer işe alım sürecini de yine Fiba Retail üzerinden gerçekleştirmektedir. Fiba Retail açık pozisyon duyurularını kendi kariyer sitesi üzerinden yapmaktadır. İş başvurusunda bulunmak istediğiniz pozisyon için https://kariyer.fibaretail.com.tr/ adresi üzerinden işlem sağlamalısınız. Fiba Retail’de üç adet başvuru türü bulunmaktadır. İdari bölümde veya yurtdışında çalışmak isteyenler merkez başvurusu, mağazalarda çalışmak isteyen adaylar mağaza başvurusu, Fiba Retail bünyesinde staj yapmak isteyen kişiler ise staj başvurusunda bulunmalı. Bu üç başvuru için de ayrı iş başvuru formları bulunduran Fiba Retail’in kariyer sayfasından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış Danışmanı Antalya
2Satış DanışmanıMuğla Bodrum
3Operasyon Asistanı İstanbul Nişantaşı Citys AVM
4Kat YöneticisiFlyinn AVM İstanbul

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*