Samsung İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Samsung Türkiye

Misyonumuz ve değerlerimiz

Öncü ve küresel bir şirket olarak sorumlu
bir şekilde hareket etme sözümüz.

Samsung, yerel yasa ve yönetmeliklere uyum sağlamanın yanı sıra tüm çalışanlarına katı küresel davranış kuralları uygulama konusunda kararlıdır. Etik yönetimin yalnızca küresel iş ortamındaki hızlı değişikliklere yanıt vermek için bir araç değil, aynı zamanda müşteriler, hissedarlar, çalışanlar, iş ortakları ve yerel topluluklar da dahil olmak üzere çeşitli paydaşları ile güven inşa etmenin bir aracı olduğuna inanmaktadır. Dünyanın en etik şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Samsung, adil ve şeffaf kurumsal yönetim uygularken, çalışanlarını eğitmeye ve izleme sistemlerinden faydalanmaya devam eder. Misyonumuz ve yaklaşımımız

Samsung, basit bir iş felsefesini uygulamaktadır: yeteneğini ve teknolojisini daha iyi bir küresel topluma katkıda bulunan üstün ürün ve hizmetler yaratmaya adamak. Samsung, bunu başarmak için çalışanlarına ve teknolojilere büyük bir değer verir.

Samsung’un ruhunu tanımlayan değerler

Samsung, güçlü değerlere göre yaşamanın, iş faaliyetlerinde başarının anahtarı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, bu temel değerler ve katı davranış kuralları, şirketin verdiği her kararın arkasında yer alır.

Samsung’un beş iş ilkesi

Dünya lideri bir şirket olarak Samsung Electronics, kurumsal sosyal sorumluluğa olan bağlılığının bir ifadesi olarak, 2005 yılında “Samsung’un Beş İş İlkesi”ni duyurdu. Bu ilkeler, yasal ve etik standartlara uyumlu küresel davranış kuralları ve kurumsal sosyal sorumluluklarının yerine getirilmesi için bir temel oluşturur.

çalışanlarına ve teknolojilere büyük bir değer verir.

Kariyer

Misyonumuz, insanlara imkansızı gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktır.

İnsanların hayatlarında başarmak istediklerinden ilham alıyor ve onları farklı açılardan güçlendiren ürünler yaratmak için çalışıyoruz. İnovasyonumuzu ileriye taşıyan şey budur.

Samsung’da, yapılamayacak şeyi yapma fırsatını bulun.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Çevre MühendisiTekirdağ ÇerkezköyBaşvur
Yerine Getirme planlama UzmanıTekirdağ Çerkezköy Başvur
Kıdemli Uzman Giden muayeneTekirdağ Çerkezköy Başvur
Profesyonel Ar-Ge YönetimiTekirdağ Çerkezköy Başvur
Kıdemli Süpervizör Üretim İlerleme YönetimiTekirdağ Çerkezköy Başvur
Süpervizör, İmalat kalite yönetimiTekirdağ Çerkezköy Başvur
Çevre Planlama OrtağıTekirdağ Çerkezköy Başvur
Profesyonel Vergi MuhasebesiTekirdağ Çerkezköy Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*