Roche İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

RocheLogo

Roche İş Başvuru Formu

Roche İş Başvurusu yaparak Roche’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Roche iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Roche başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.

Roche iş başvurularını sadece roche.com.tr ve kariyernet internet siteleri kanalıyla kabul edilmektedir. Tüm başvurular süreç sonunda titizlikle cevaplanmaktadır.

Açık bir pozisyon oluştuğunda öncelik iç çalışanlarımıza verilir. İç çalışanlardan biri ile doldurulamayan pozisyonlar için roche.com.tr ve kariyernet üzerinden ilan verilir. Tüm ilanlarda, iş tanımı ve aranılan nitelikler belirtilmektedir.

Aranılan niteliklere uygun olan adaylar mülakat için davet edilir. Mülakat aşamaları sırayla; İnsan Kaynakları ön görüşmesi, İlgili Birim Yöneticisi görüşmeleri, Değerlendirme Merkezi Uygulaması, Referans Kontrolü ve Mesleki Kişilik Envanteri Uygulamaları takiben İnsan Kaynakları Direktörü görüşmesidir. Bu süreç sonunda uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatılır.

Açık pozisyonlar 

Pozisyon                                             Şehir
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi -Onkoloji /Ankara Ankara Roche A.Ş.
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-Onkoloji/ İstanbul İstanbul(Asya) Roche A.Ş.
Sales Assistant                                      İstanbul(Avr.) Roche A.Ş.
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-Onkoloji/ Adana Adana Roche A.Ş.
Senior Controller                                 İstanbul(Avr.) Roche A.Ş.
Compliance Specialist                         İstanbul(Avr.) Roche A.Ş.
Ruhsatlandırma Uzmanı                    İstanbul(Avr.) Roche A.Ş.
e-Marketing Specialist                        İstanbul(Avr.) Roche A.Ş.
MARKETING TRAINEE                    İstanbul(Avr.) Roche A.Ş.

Roche Hakkında

Roche sağlık alanında öncü bir rol oynamaktadır. Hastalıkların erken teşhis edilmesi, önlenmesi, teşhisi ve tedavisi için birçok ürün ve hizmetin yaratıcısı olarak insan sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirme amacına yönelik birçok alanda katkı sağlamaktayız. Roche, belirli hasta gruplarının ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış ilk ürünleri sunmaktadır. Bugün ve yarın misyonumuz, ilaç ve diagnostik alanlarındaki uzmanlığımıza odaklanmış olarak sağlık alanında katma değer yaratmaktır.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

4 yorum

  1. gebze fabrikanızda calışmak istiyorum bölümü üretim sevkiyat kalite kontrol mmoveks as 400 sap bilgisayar progrmlarını biliyuorum forktif tecrübe 10 yıl meslek lisesi mezunu yaş 04/06/1980 gebzede oturuyorum cep 05352348622

  2. 2015 yılı aydın menderes üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldum mersin merkezde ikamet ediyorum pazarlama konusunda çok iyiyim bilgisayar kullanıyorum 1992 iskenderun doğumluyum büyük firma roche de çalışmak en büyük arzum beni değerlendirirseniz çok sevinirim istediğiniz şehirde çalışmaya talibim bilgilerinize arz ederim 0531 254 77 74 şimdiden teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*