Yapı Kredi İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

YAPI KREDİ ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Yapı Kredi İş İlanları… Dev banka aralık ayı boyunca çok sayıda işe alım yapıyor ve yapılacak pozisyonları duyuruyor. Sizde eğer dev bankanın personeli olmak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz Yapı Kredi çalışma saatleri, Yapı Kredi kariyer fırsatları, Yapı Kredi staj başvuruları ve diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Hakkında

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini birleştirmesi sonucu oluşan Yapı Kredi bankası Türkiye finans sektörünün iki güçlü ve köklü kurumunun tecrübelerini ve kaynaklarını bir araya getirmiştir. 2006 yılında bu yeni oluşumla birlikte her iki kurumun tarihini ve ortak değerini bünyesinde tutmuştur. Şu an Türkiye’nin finans devleri arasında yer alan banka Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

 Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Yapı Kredi diğer Türkiye bankaları gibi hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdürtmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına sahiptir ve hafta sonu mesaisi yoktur. Din bayramlar ve resmi bayramlarda da Yapı Kredi kapalıdır.

Yapı Kredi Çalışma Ortamı

Genellikle her semte yakın şubesi bulunan ve merkezi yerlerde konumlanan Yapı Kredi şubelerinin iç dekorasyonu ise ferah ve sakin tasarıma sahiptir. 

Yapı Kredi Kariyer Fırsatları

Yapı Kredi’de öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için birçok kariyer fırsatı sunulmakta ve çeşitli programla ile istihdam desteklenmektedir. Üniversite 3. ve 4.sınıf öğrencisiyseniz Digitalent Genç Yetenek Programı’nı sizin için hizmete sunan Yapı Kredi; Koç Holding güvencesiyle eksiksiz bir profesyonel hayat sağlamaktadır.

Yapı Kredi Kariyer

Yapı Kredi’de kariyer fırsatları için birçok olanak vardır. Yapı Kredi açık iş pozisyonlarını LinkedIn ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden duyurmaktadır. Dönem dönem iş alımı yaptığı bazı pozisyonlar ise şunlardır:

 • Gişe Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Servis Yetkilisi Uzmanı
 • Banka Müfettişi
 • Banka Müfettiş Yardımcısı
 • Çaycı/Temizlik Personeli
 • Güvenlik Personeli

Yapı Kredi Staj İmkânları

Yaz stajı programı ile üniversitelerin 2. ve 3. Sınıf öğrencilerine staj imkânı sunan Yapı Kredi, başvuruları mart ayında almaktadır.  Hem genel müdürlük lokasyonlarına hem de şubelerine stajyer alımı gerçekleştirilmektedir.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

Staj başvuruları kendi web sitesinden yapılmaktadır. Yapı Kredi Bankası bünyesine alımını yapacağı personel adayları içinse başvurular LinkedIn veya çeşitli kariyer siteleri üzerinden CV göndererek yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

17 yorum

 1. Kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. Mersin’de ikamet ediyorum. Evliyim ve 1 kızım var.Şuanda bir perdecide hem satış elemanı hem de kasada durmaktayım . Mersin’in büyük mağazasından birinde 4 yıl kasa,halı,çeyiz gibi bölümlerinde görev aldım . Şuan ki çalıştığım yerde 2 .yılımı doldurdum başvurunuzu tanıdıklarım vasıtasıyla öğrendim bende sizin bünyenizde çalışmak istiyorum.

 2. işletme 4.sınıf a.ö.f.öğrencisiyim.Daha önce gıda sektörü,otomotiv sektörü,tekstil ve vekil öğretmenlik yaptım. stajımı halk bankasında yaptım ve az çok her programı bilirim.muhasebeciyim açıkcası,lks,logo,eta ve link programlarını,world,exceli iyi kullanırım.her sektörde çalıştığım için hepsinin işini bilirim.muhasebe konusunda 5 yıllık tecrübem var ve 30 yaşındayım.geçici bir süre ara verdim ve şuan da iş arıyorum hayırlısı diyorum.

 3. merhaba KONYA SELÇUK ÜNV. MUHASEBE BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM VE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNV.4 SINIF ÖĞRENCİSİYİM. EĞİTİM GEÇMİŞİMİN VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİME UYGUN BANKANIZA DEĞER KATABİLECEĞİM BİR POZİSYONDA BANKANIZDA ÇALIŞMA İSTEĞİMİN İLETMEK İSTERİM.İÇİNDE YER ALDIĞIM BİRÇOK SATAJ VE TAKIM ÇALIŞMASI SAYESİNDE KENDİMİ GELİŞTİRME İMKANI BULDUM. UZUN VADELİ DÜŞÜNE BİLME YETENEĞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİNDEKİ EMPATİ İLE YAKLAŞIMIMIN YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. KISA VADEDE EĞİTİM GEÇMİŞİMİN VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİMİN YARDIMIYLA ŞİRKETİNİZE DEĞER KATMAYI VE KENDİNİ GELİŞTİREREK YÜKSELTMEYİ HEDEFLİYORUM.BANKACILIK BİR EKİP İŞİDİR SİZİN EKİBİNİZİN BİR ÜYESİ OLMAKTAN ONUR DUYARIM.

  SONUÇ OLARAK ÖZGEÇMİŞİN GEREKLİ GÖRMENİZ DURUMUNDA DAHA DETAYLI OLARAK SİZE İLETMEK İSTERİM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  SAYGILARIMLA,

 4. Merhaba.. 4yıllık arkeoloji bolumu mezunuyum ve Diyarbakır’da ikamet ediyorum. Diyarbakır şubenizde uygun bi pozisyonda çalışmak istiyorum. Donuş yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler..

 5. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2014 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  05350322827

 6. Merhaba Afyon Kocatepe Üniversitesi Malıye bölümü 2015 mezunuyum. Kütahyada yaşıyorum. Herhangi bi şubenizde çalışmaya hazırım.Bankacalık sektöründe yer almak istiyorum.ilginiz için teşekkürler..

 7. Merhaba Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezunum. İnsan Kaynakları alanında da deneyimim olmakla birlikte 1 yıl 3 ay kadar DenizBank Bireysel Müşteri Temsilciliği pozisyonunda çalıştım ve şuan bankacılık alanında iş arayışındayım. İlgili pozisyonlarınızın personel alımı olması halinde kurumunuzun bir ferdi olmaktan onur duyarım. İyi çalışmalar dilerim.

 8. Merhaba ben Nergis Karakuş. Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum, ayrıca muhasebe belgem var. Yapı kredi bankasın da çalışmak isterim lütfen işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*