Pepsico İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Pepsico İş Başvuru Formu

Pepsico İş Başvurusu yaparak Pepsico’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pepsico iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

PepsiCo Türkiye İnsan Kaynakları Fonksiyonu

İnsan Kaynakları olarak biz, şirketimizin sürdürürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak üzere; işimizin, organizasyonumuzun ve çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir, ve proaktif çözümler geliştirerek, hem kişisel hem de organizasyonel gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik faaliyet gösteriyoruz.

PepsiCo , İnsan Kaynakları Fonksiyonu’nu, stratejik bir iş ortağı olarak gören ve iş ile ilgili kararları aktif olarak yönlendiren bir fonksiyon olarak konumlandırılmıştır. PepsiCo olarak, “her zaman sonuç, ama önce insan” ilkesi ile yaşayan bir şirketiz. PepsiCo dahilinde uygulanan İnsan Kaynakları süreç araçları, birçok alanda “Best Practice – En İyi Uygulama” niteliği taşımaktadır. Bizler de PepsiCo Türkiye olarak hem çalışanlarımız hem de şirketimiz açısından maksimum fayda sağlayacak şekilde, öncelikle bu global araç ve sistemleri eksiksiz uygulamaktayız. Bunun da ötesinde, yerel piyasa koşulları, kültürel faktörler veya organizasyonel ihtiyaçlardan kaynaklanan her alanda, lokal araçları da geliştirip hayata geçirmekteyiz.

İşveren Markamız – Olanaklarımız

İşveren Marka Önermemiz “Olanaklar” ile, çalışanlarımıza ve adaylarımıza sunduğumuz fırsatları, şirketimizdeki gelişime yönelik programları, yönetim kalitemizi ve iş yapış şeklimizi daha iyi iletme ve anlatma fırsatı buluyoruz.

Olanaklar, PepsiCo gibi saygıdeğer ve büyük bir işverenin, sunduğu fırsatlar ve bu fırsatlar doğrultusundaki “Büyük Beklentiler”ini tanımlar.

  • Adaylarımızdan büyük beklentilerimiz var. Adaylarımız, gelecekte büyümemizi hızlandıracak ve PepsiCo Türkiye’nin iş yapış şeklini destekleyecek kişilerdir.
  • Çalışanlarımızdan büyük beklentilerimiz var. Çalışanlarımız, fikirleri ve çalışmalarıyla operasyonumuzu var eder ve her geçen gün bir öteye götürür, bunu yaparken de Fayda Gözeten Performans vizyonumuzu ve değerlerimizi yaşarlar. PepsiCo çalışanları, tüm bunlar ile hem kendileri hem çevreleri / toplum için doğru ve üstün nitelikte bir şey yapmanın verdiği hazzını gün be gün yaşarlar.

 

Açık Pozisyonlar:

Pozisyonlar LokasyonBaşvuru Linki
İnsan Kaynakları Stajyeriİstanbul AvrupaBaşvur
Paketleme ElemanıKocaeli Başvur
Müşteri TemsilcisiTürkiye Geneli Başvur
Forklift Operatörüİzmir Başvur
Paketleme OperatörüManisa Başvur
İçecek Geleneksel Kanal Satış ŞefiAydın Başvur
İçecek Geleneksel Kanal Satış Şefi Isparta Başvur
Mekanik Bakım TeknisyeniAdana Başvur
Soğutucu Teknisyeni Kocaeli Başvur
Depo Ofis Memuruİzmir Başvur

2 yorum

  1. Merhaba ben Mehmet Gürsoy tarsustan yazıyorum şuan işsizim işarıyorum 25 yıldır fabrika tercübem var deneyimliyim üretim hattında çalıştım makina opararatörlük yaptım deneyimliyim tercübeliyim yetenekligim fabrika ortamını biliyorum seri üretimde çalıştım 05438545075 lütfen işe çok ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*