Çemtaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Çemtaş İş Başvuru Formu

Çemtaş İş Başvurusu yaparak Çemtaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çemtaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bursa, Organize Sanayi Bölgesi’nde 101 dönümlük bir arazi üzerinde faaliyet göstermek üzere 27.01.1970 tarihinde Bursalı sanayici, iş adamı, küçük sanatkar ve halk girişimcilerinin biraraya gelmesi ile kurulmuş halka açık bir Anonim Şirket olan ÇEMTAŞ; Türkiye’deki “Ark Ocaklı Vasıflı Çelik Üreticisi” olup, TS, DIN, AISI, SAE normlarına uygun ve özel siparişlere göre çelik üretmektedir.

Başlangıçtaki kurucu ortak sayısı 863, şirket sermayesi ise 15 TL. olup, sermaye artırımları ile bugün ortak sayımız yaklaşık 5.000 ve sermayemiz de 100.975.680 TL’dir.

İnsan Kaynakları

Küreselleşen Dünya ve hızlı rekabet ortamında insan faktörü firmaların ayakta kalabilmeleri ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmeleri için en önemli etkenlerden biri haline gelmiştir.

Bu bilinçle ÇEMTAŞ’ ta insan kaynakları süreci şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş , aidiyet mensubu çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Bu amaçla ÇEMTAŞ’ ta İnsan Kaynakları uygulamaları, mevcut ve gelecekte kurulacak işlerin tarifi, değerlendirmesi ve planlaması, kadroların tespit ve tahsisi ve belirlenen bu kadrolarda çalışan şirket mensuplarının hak ve ödevlerinin, dengeli bir görev-yetke ve sorumluluk dağılımı yapılarak, çalışanlara fırsat eşitliği ve kendini geliştirme olanağı sağlayacak yansız ve adil uygulama standardı oluşturacak şekilde düzenlenir ve uygulanır.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Üretim ElemanıBursa(Nilüfer)Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*