Novartis İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Novartis İş Başvuru Formu

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

Sağlık sektöründe öncü bir kuruluş olan Novartis, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynaklarının misyonu, Novartis ‘in sağlık sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sağlık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

Açık Pozisyonlar ve Çalışma Koşulları Hakkında Bilgi

  • Kalite kontrol uzmanı: Şirketin geliştirdiği ürün ve hizmetlerin prosedürlere uygunluğunu, kalite standartlarını denetlemek, sürecin başarıyla ilerlemesini sağlamak.
  • Medikal ekipman uzmanı: Şirketin medikal ekipmanlarının tanıtımını ve bilgilendirmesini yapmak, satış stratejileri geliştirmek.
  • Biyomedikal sorumlusu ve yardımcısı: Şirketin ilgili ürünlerinin tüketiciye ulaşana kadarki sürecinin takibini yapmak, doğru mesajı doğru şekilde iletmek, mevcut teknolojileri etkin şekilde kullanmak.
  • Tıbbi satış temsilcileri: Sorumluluğunda bulunan bölgede paydaşlarıyla veya tedavi alanına yönelik iş planları oluşturmak, satış stratejileri geliştirmek.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Validation Expertİstanbul (Asya)
Pendik
2Production Systems Leadİstanbul (Asya)
Pendik
3Senior Bpa (Financial Control Analyst)İstanbul (Asya)
Pendik
4Opex Coordinatorİstanbul (Asya)
Pendik
5Nitrosamine Coe Quality Operations Coordinatorİstanbul (Asya)
Pendik

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*