Nextpharma İlaç Firması Personel Alım İlanı 2024

Nextpharma İlaç Firması

Temelleri 2009 senesinde atılmış olan Nextpharma İlaç, Türk ilaç sektörü içerisinde öncüler arasında bulunmaktadır. Sektöründe Pazar içinde ciddi bir payı bulunmakta olup ülke kapsamında 10 bölge müdürlüğü ile 500 kişiden fazla istihdamı vardır. Geniş yapısına karşılık sürekli büyümesi nedeniyle yeni alımlar da gerçekleştirmektedir.

Marka güvenilirliğine, insan sağlığına ve kalitede dünya standartlarına özen gösteren kurum, etik değerlere bağlıdır. Çevreye büyük hassasiyet gösteren firma, sağlıklı büyüme anlayışı ile ilaç üretimi sağlamaktadır. Cesur ve en öncü girişimleri sayesinde yeni tedaviler keşfetmektedir.

Nextpharma İlaç Firması İş Başvuru Formu

Online sistemlerden yararlanmakta olan Nextpharma, işe alımlarını bu kapsamda çevrimiçi platformlardan yayınlamaktadır. Bunlar farklı departmanlarda olabildiği için her alım farklı pozisyonlara yönelik verilebilir.

Ayrıca ilanların başlama tarihleri olduğu kadar son bulma zamanları da vardır. İş arıyorsanız ve bu kapsamda Nextpharma’yı düşünüyorsanız, sık sık kontrol etmeniz önerilir. Ancak başvuru öncesine size ne kadar uygun olduğunu anlamak için aranan nitelikleri kontrol etmek de tavsiye edilir.

Nextpharma İlaç Firması İş İlanları

Nextpharma tarafından açılan güncel iş ilanlarına Kariyer.net platformu aracılıyla ulaşılabilir. Buradan hem son pozisyonları görebilir hem de nerede açıldıklarını, son başvuru tarihlerini ve hakkında diğer bilgileri ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca başvuru işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için yalnızca platform içinde bir üyelik bulundurmanız gerekir. Sonrasında başvurmanız yeterli olacaktır. Ancak daha iyi çözümler almak için öncesinde özgeçmişin güncellenmesi önerilir. Böylece daha verimli sonuçlar almanız mümkündür.

Nextpharma İlaç Firması Açık Pozisyonlar

Nextpharma online olarak başvuru kabul etmekle beraber, sonrasında gelen bir mülakat süreci de vardır. Buna en uygun bulunan adaylar davet edilmektedir. Görüşmeler kapsamında uyumlu bulunanlara iş teklifi gerçekleştirilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Tıbbi Satış MümessiliTürkiye Geneli
Tıbbi Tanıtım TemsilcisiAnkara
Antalya

Diğer Sektörel İlanlar İçin Tıklayınız.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1 yorum

  1. tecrübeli uzun yol şöförüyüm sizinle çalışmak isterim yıllarca kargo sektöründe çalıştım ve işimde iyiyimdir kendine öz güveni tam olan birisiyim ihtiyacınız varsa arayın görüşelim 05469130748 tahir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*