Mutlu Akü İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Mutlu Akü İş Başvurusu

Otomotiv sektöründe müşteri memnuniyeti ilkesiyle başarısının sürekliliğini sağlayan Mutlu Akü, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmaktayız. Amacımız, ortak hedefler doğrultusunda, çalışanlarımızın mutluluğunu ve iş verimini arttıracak etkili insan kaynakları sistemlerini kurmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Mutlu’da çalışma ortamı

ŞİRKET PROFİLİ

  • Çalışan sayısı: 900 (mavi yaka:745, beyaz yaka:124, mühendis:31)
  • Çalışan kıdem ortalaması: 12 yıl
  • Çalışanların yaş ortalaması: 36
  • Çalışma Günleri: Üretim birimleri için Pazartesi-Cumartesi arasında haftada 6 gün, 3 vardiya, haftada 45 saat. Büro personeli için Pazartesi-Cuma arasında haftada 5 gün, 08:00-17:40 saatleri arasında, haftada 45 saat

İŞE ALMA

Mutlu Akü’ye başvuran adayların, açık pozisyonlara tam anlamı ile uygun olması aranır. Adayların eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, teknik bilgi düzeyleri, yabancı dil düzeyleri ve pozisyonla ilgili tecrübeleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır. Mavi yakalı çalışanlar, üretim artış ve azalışlarına paralel olarak istihdam edilmektedir.

ÇALIŞANLARIN GELİŞİMİ

Mutlu Akü’de çalışanların gelişimleri eğitimlerle sağlanır. Çalışanlar, işe başladığı günden itibaren eğitimlerine fabrika oryantasyon eğitimi alarak başlar. Her altı ayda performans değerlendirme ile her çalışanın gelişmesi belirlenir. Gelişim ve eğitim planları yöneticiler tarafından İnsan Kaynakları birimi ile paylaşılır ve buna bağlı olarak çalışanların yıllık eğitim planı oluşturulur.

SOSYAL İMKANLAR 

İşyerimizde öğle yemeği verilmektedir. Personelimizin ulaşımı servis araçlarıyla sağlanmaktadır. Çalışanlarımızın Futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi oynanabilmesi için imkanlar sunulmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Manufacturing Engineering / Project Engineerİstanbul(Asya)
OEM Akü Tasarım Yöneticisiİstanbul(Asya)
Maintenance Operations Managerİstanbul(Asya)
Cost Accounting Specialistİstanbul(Asya)
Sürdürülebilirlik Uzmanıİstanbul(Asya)
İş Güvenliği Uzmanı (A Sınıfı Uzmanı)İstanbul(Asya)
Production Planning Engineerİstanbul(Asya)
Budget & Reporting Specialistİstanbul(Asya)
Mekanik Bakım Raporlama Uzmanıİstanbul(Asya)
AR-GE Tasarım Mühendisiİstanbul(Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*