Gap İnşaat İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Gap İnşaat Personel Alımları ve İş İlanları

GAP İnşaat hem yurtdışı için hem de yurt içinde inşaat sektöründe hizmet vermeye ve istihdam sağlamaya devam ediyor. GAP İnşaat fabrikasına personel alımı yapılacağını da duyuran insan kaynakları departmanı için nasıl başvuru yapacağınıza dair bilgileri aşağıda ekledik.

GAP İnşaat Hakkında

Gap İnşaat, Çalık Holding’e bağlı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Türkmenistan’da aktif faaliyet gösteren firma Türkmenistan Turizm Bakanlığı’nın binasını, Türkmenistan Gıda Bakanlığı’nın binasını, Türkmenistan Sağlık Bakanlığı’nın binası ve Türkmenistan Bakanlar Kurulu konutu gibi projeleri gerçekleştirmiştir.

Şirketin Türkiye’de de birçok projeleri olmasının yanı sıra Irak, Katar ve Suudi Arabistan ülkelerinde de hizmetlerine devam etmektedir.

GAP İnşaat İş İlkeleri

GAP İnşaat’ın kurumsal iş ilkelerini, aşağıda yer alan maddelerle açıklıyoruz;

 • Şeffaflığa dayalı açık bir iş anlayışı
 • Yaratıcı, verimli ve etkin bir iş yönetimi
 • Etkin iletişim ve sürekli eğitim ortamı
 • Yenilikçi ve geliştirici iş yapma şekli
 • Güncel teknoloji kullanımı
 • Müşteri odaklı çalışma anlayışı
 • Sevgiye ve saygıya dayalı çalışma ortamı
 • Toplumun inançlarına, temel değerlerine duyarlı ve saygılı iş yapış süreci

GAP İnşaat İş İlanları

Yurt dışı projeleriyle birlikte toplam 10 bin kişiye istihdam sağlayan Gap İnşaat açık pozisyonlarını iş platformu olan LinkedIn üzerinden de takip edebilirsiniz.

GAP İnşaat İş Başvuru Formu

Kendi web sitesi üzerinden başvuruları kabul eden firmanın iş başvuru formunu doldurmak için https://www.gapinsaat.com/tr/insan-kaynaklari.html adresine gidebilirsiniz ya da çeşitli kariyer sitelerine üye olduktan ve bilgilerinizi doldurduktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi kurumsal sitesinde yer alan forma dair bilgiler ise şunlardır:

 • Adınız,
 • Soyadınız,
 • Telefon,
 • E-Posta,
 • Başvurulan Bölüm (Genel – Muhasebe – Finans – Teknik),
 • Özgeçmiş,
 • Ek Not,

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Elektrik/Mekanik Satın Alma Şefiİstanbul(Avr.)
Satınalma Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
Yapı Bilgisi Modelleme MüdürüTürkmenistan
Qa&Qc ŞefiTürkmenistan
HRBP ( İK İş Ortağı)İstanbul(Avr.)
Dizayn Ofis Mimarıİstanbul(Avr.)
Mimarİstanbul(Avr.)
Mekanik İşler Müdürüİstanbul(Avr.)
Fiberoptik Teknisyeniİstanbul(Avr.)
Entegre Yönetim Sistemleri Müdürüİstanbul(Avr.)
Formenİstanbul(Avr.)

1 yorum

 1. ADİ SOYADİ _İbrahim Hakkı oruç 1966
  Bayburt doğumlu Emekli ADRES = Ortabaglar Yıldırım BURSA inşaat Teknikeri ve Teknisyeni BELGELERİM= ( İnşaat 4yillik MEB Çıraklık Okulu Beton ve Beton arma Kalfa,Usta,Usta Öğretici belgesi SERTİFİKALARİM = Teknik Müdür,Teknik Şeflik Beton Çimento Asfalt,Teknolojileri, Satın AlmaTedarik zinciri, Su Tesisatciligi, Formen, Kalite kontrol, İnsan kaynakları, İç denetimi, (iç Tetkik Tedarikçi), Kaynakçılık, Mekatronik, Bilgisayarli Muhasebe, On Muhasebe, İthalat İhracat,Halkla İlişkiler, Hasta İlişkiler, Hasta çalışan güvenliği, Sağlık kurumlarında iletişim, Silahsız özel güvenlik, İş saglgi iş güvenliği, Yüksekte çalışma, Siyaset Akademist, Bilgisayar isletmeciligi, İlk yardım, Parasutculuk, Sürücü kursu direksiyon eğitimi, Motorlu Taşıt Çevre Öğretici, Kalite kontrol, Gemilerde Roro, Yük, yolcu, Tanker Gemici Egitimi, Doğalgaz kazan, Doğalgaz Ateşçi, belgesi. EHLİYETLERİM = İS MAKİNALARİ = Silindir, Loder kepçe, Fortlift, Mobil Vinç, Terminal Çekici, Kaya Kamyonu, bobcat kepçe, Zemin Süpürge, Ekskavatör, Tavan Vinç, Ambulans Şoförlüğü, SRC 1_2_3_4 Ehliyetler Sınıfı, A2_ B _C_D_E_F_H_Pisgo Teknik belgeleri, YAPİLAN ( Çalışılan işler) Birçok inşaat firmalarinda, Gemilerde, Üretimde, Kalite Kontrollerde, Otomotiv sektöründe üretim montaj, özel guvenliklerde, Matkaplarda, Preslerde, yukarıda saydığım iş makinalarda çalıştım, Makina montajlarda, Popcat kullandım vb birçok işlerde çalıştım Cep Telefonum = 0535227****

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*