Horoz Lojistik İş İlanları İş Başvuru Formu 2024

Horoz Lojistik personel alımı ve iş başvuru formu

Horoz Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Horoz Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız makalemize göz atabilir ve aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Horoz Lojistik hakkında

Horoz Lojistik 1942 yılında faaliyete geçmiş ve yıllar boyunca sürekli olarak gelişmeye devam etmiştir. Şirket bugün 107 ülkede 600 noktada kara, hava ve deniz lojistiklerinde varlığını sürdürmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenileyebilen ve gelişmeye devam eden bir lojistik şirketidir. Horoz Lojistik 700 milyon TL üzerinde ciroya ulaşmıştır. Uluslararası mecrada rekabetini sürdüren şirket dünya genelinde personel istihdamı sağlamaktadır.

Horoz Lojistik insan kaynakları politikası

Sektörün lider firmalarından biri olan Horoz Lojistik; amaç ve stratejilerini gerçekleştirecek insan kaynağını planlamak, eğitim ve gelişim organizasyonlarını oluşturmak ve uygulamaya koymak, çalışana yönelik işlemleri optimum düzeyde gerçekleştirmek, konusunda uzman, kurumu temsil yeteneği olan ve alanında yenilikçi bir yaklaşım ile süreçlere katkı sağlayabilen, birey olmaktan çok takımın bütünlüğüne inanan, özgüveni yüksek personellere sahip olmayı amaçlamaktadır.

Horoz Lojistik çalışma saatleri

Horoz Lojistik genel merkezinde personeller 8:00-17:30 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat idari personel dışında vardiyalı sistem bulunmaktadır. Fabrika ve depo ortamlarında vardiyalı sistem uygulandığı için mesai saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Şirket personellerine yemek ve servis imkanı sunmakla birlikte yan hak olarak şunları sağlamaktadır:

  • Mesai ücreti
  • Prim
  • Özel sağlık sigortası

Horoz Lojistik iş başvuru formu

Horoz Lojistik kendi web sitesinden iş başvuru formunu yayınlamakta ve başvurmak isteyen adayların bu form üzerinden şirket ile iletişime geçmesini istemektedir. Ayrıca şirket kendi web sitesinde açık pozisyonları da duyurmaktadır.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

1 yorum

  1. Dumlupınar Üniversitesi Gediz meslek yüksek okulundan mezun oldum.Firmanızda geleçek ve karıyer bakımdan önmlı adımlar atmak isterim. lojıstık bölümüyle ilgili departmanlarda iş olanaklarınız arıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*