Baydöner İş İlanları İş Başvuru Formu 2024

Baydöner personel alımı ve iş başvuru formu

Baydöner iş ilanları ve iş başvurularına ayırdığımız sayfamızda; kariyer fırsatlarından başvuru formu doldurmaya, 2022 personel maaşlarından, vasıfsız iş ilanlarıyla ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, Baydöner iş başvurusu formu indirerek müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Baydöner hakkında

Baydöner, Türkiye’de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesil e aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında faaliyet göstermeye çalışmaktadır. Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Baydöner, birçok uluslararası sertifikaya sahiptir. Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmi ile en büyük restoran zinciri olan Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanmakta ve global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Büyük restoran zinciri sektöründe lider konumdadır ve şu an Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 110’ün üzerinde şube ile hizmet vermektedir.

Baydöner çalışma şartları

Baydöner çalışma şartları ve yan hakları şu şekilde sıralanmıştır:

  • Üç öğün yemek; çalışanların üç öğün yemeği firma tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.
  • Bütün çalışanlar sigortalı olarak çalışmaktadır.
  • Çalışanların verimliliği için prim uygulaması mevcuttur.
  • Baydöner personellerine haftada bir gün izin hakkı tanımlamıştır.
  • Baydöner çalışanlar için bırakılan bahşişler toplanarak, tüm çalışanlara eşit olarak dağıtmaktadır.
  • Baydöner bünyesinde çalışanlarına firma kalacak yer temin etmektedir.

Baydöner çalışma ortamı

Baydöner çalışanları genellikle AVM’lerde çalışmaktadır. İdari personel ise oldukça lüks bir çalışma ortamında çalışmaktadır. İstanbul’da merkezi bir konuma sahip rezidans binasında çalışan idari personel takım çalışmasına yatkınlık göstermelidir.

Baydöner iş başvuru formu

Baydöner iş başvuru formuna ulaşmak için çeşitli kariyer sitelerine üye olmaız gerekmektedir. Çeşitli kariyer siteleri üzerinden ilan yayınlayan ve değerlendiren Baydöner iş ilanları için önyazı ve özgeçmiş oluşturmanız gereklidir.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*