Gratis İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Gratis personel alımı ve iş başvuru formu
Gratis personel alımı yapmaya ve açık pozisyonları duyurmaya devam ediyor. Mağazaları için sürekli olarak iş ilanı yayınlayan ve başvuruları değerlendiren dev kozmetik markasının kariyer fırsatları ve iş başvuru formu için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.
Gratis hakkında
Türkiye kişisel bakım sektöründe en yaygın mağaza ağı ile lider olan Gratis, 2009 yılında faaliyete geçmiş ve ilk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Kişisel bakım ve kozmetik zinciri olan Gratis, ithal markaların yanı sıra son yıllarda kendi markalarını da çıkarmış ve makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride 30.000’i aşkın ürünü tüketiciler ile buluşturan, Türkiye’nin 1 numaralı kişisel bakım marketi olmayı başarmıştır.
Gratis kariyer fırsatları
Türkiye’nin 79 ilinde, 650’den fazla noktada AVM ve caddelerde, 5000’den fazla personeli ile hizmet vermeye tam gaz devam eden Gratis, işe yeni giren tüm personellerini öncelikle oryantasyon, ürün, iş sağlığı, hijyen eğitimi gibi pek çok eğitimden geçirmekte ve çalışmaya başladığı andan itibaren dönemsel olarak eğitimlere katmaktadır. Şirketin terfi sistemi performans ve kıdem odaklıdır.
2021 yılı itibariyle Bölge Müdürlerinin %60’ı, Mağaza Müdürlerinin %68’i ve Mağaza Müdür Yardımcılarının %84’ü, şirket içerisinden terfi ederek göreve gelmiştir.
Gratis çalışma saatleri
Gratis’te çalışma saatleri vardiyalı olarak işlemektedir. Günlük totalde 8 saat çalıştıran Gratis haftalık olarak vardiyasını değiştirmekte ve haftada bir gün de izin sunmaktadır. Merkez Ofiste ise haftanın 5 günü 08:00 – 17:30 saatleri arasında çalışılmaktadır.
Gratis yan hakları nelerdir?
Gratis’te yak haklar şu şekilde sıralanmaktadır:
Performansa bağlı prim
Ücretsiz avukatlık hizmetleri
Özel sağlık sigortası
Servis imkanı
Sodexo
Ücretsiz psikolojik danışmanlık
Gratis çalışan indirimi
Gratis iş başvuru formu
Gratis iş başvuru formunu kendi kariyer sitesi üzerinden almaktadır. Sürekli olarak açık iş pozisyonlarını da buradan yayınlayan Gratis, insan kaynakları departmanınca yaptığı açıklamada iş başvuru formunu dolduran ve uygun görülen adaylar mülakata alınmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Gratis Mağaza MüdürüBursa Karacabey
2Gratis Mağaza MüdürüHakkari Yüksekova
3Gratis Satış DanışmanıBilecik
4Gratis Satış DanışmanıYalova
5.Nail Uzmanıİstanbul Halkalı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*