EnerjiSA İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

EnerjiSA İş Başvuru Formu

Türkiye’nin en büyük özel sektör üretim şirketi olarak elektrik üretimi ve ticaretinden oluşan 2 ana iş kolunda büyük bir portföy yönetiyoruz. Merkezine insanı alan bir yaklaşımla, çalışanlarımızdan başlayarak tüm paydaşlarımızı kapsayan; çevreye, topluma ve ekonomiye katkımızı sürekli artırmaya odaklanan bir iş modelini benimsiyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan santrallerimiz ve yüzde 56’sı yenilenebilir enerji kaynaklarından oluşan portföyümüzle operasyonel mükemmellik hedefliyor; esnek, verimli ve sürdürülebilir bir çizgide gelecek için enerji üretiyoruz.

Personel AlımıEnerjiSA personel alımları için şu adımları izlemektedir:

1. Pozisyonu ilan etmek – Müracaat eden adayların CV’lerini takip etmek için, ilgili pozisyon için açık bir iş ilanı duyurulur.

2.CV Değerlendirmesi – Tüm başvurular, EnerjiSA genel müdürlüğündeki çalışanlar tarafından kısa listeye indirgenir. Başvuranlar, pozisyona uygunum diye değerlendirilir.

3.Görüşme – Kısa listedeki adaylar, mesleki geçmişi ve diğer konularıyla ilgili olarak görüşmeye çağırılır.

4.Referansları Kontrol Et – İlgili referanslar iletişime geçilir ve kontrolleri yapılır.

5.Kestirim – Adayın kısa listeye alınma seviyesi belirlenir.

6.Çalışma Sözleşmesi – En uygun aday, EnerjiSA tarafından teklif edilene kadar referans kontrolleri tamamlandıktan sonra yapılır.

7.Çalışma Başlatarak İşe Başlaması – İş teklifi alan aday, çalışma sözleşmesini imzalayarak işe başlama prosedürünü tamamlar.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?Bir iş başvurusu yapmak için, EnerjiSA’nın iş pozisyonu arama sayfasını ziyaret etmelisiniz. Burada göndermek istediğiniz işe ait pozisyonu arama formunu doldurmalısınız. Formu doldururken, isteğiniz yetkinlik ve beceri seviyesini tam olarak açıklamalısınız. EnerjiSA bu bilgileri kullanmak için CV’nizi veya özgeçmişinizi inceleyebilir. Daha sonra, EnerjiSA’ya gönderdiğiniz CV’yi veya İş Başvuru Formunu ile başvuruyu tamamlamış olursunuz. EnerjiSA, iş pozisyonuna uygun adaylar belirtmek için bu formu öncelikle kullanmaktadır. Tüm adaylara arama sonuçları konusunda eposta gönderilecektir. CV’nizi etkili ve öz bir şekilde kullanarak ve becerilerinizi öne çıkartarak arama sonucunda pozisyonlara davet alabilirsiniz.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?* İş Güvencesi: Enerjisa, çalışanlarına tam zamanlı olarak çalışma güvencesi sunmaktadır. İşten ayrılmaları halinde ise ilgili personelin çalışma süresine bağlı olarak çalışma sigortası, ayrılma hakkı ödemeleri, emeklilik planları gibi haklarından yararlanmalarını sağlamaktadır.

* Sosyal Yardım Fonu: Enerjisa, çalışanlarının ruhsal ve fiziksel sağlığını korumak amacıyla her çalışana özel olduğu gibi ailelerini de kapsayan teşvikler, sosyal destek ve sosyal yardım faaliyetleri sunmaktadır.

* Sağlık Ve Güvenlik: Enerjisa çalışanları sağlık ve güvenlik politikası çerçevesinde ödüllendiriliyor. Sağlık ve güvenlik koşulları ile ilgili çalışmalar ile çalışanların iş kaybı azaltılmaktadır.

* Refah Planları: Enerjisa, çalışanlarına kayıt esnaf refah planı ve kurumsal gelir refah planı gibi faydalı refah planları sunmaktadır.

* Eğitim: Enerjisa, her çalışanın kariyer yolunda başarılı bir gelişim sunmak adına eğitim desteği vermektedir. Enerjisa çalışanları eğitim programları için ücretsiz eğitim, öğretmenler, e-öğrenme ve diğer beceri eğitimleri, sertifikalara yönelik uzmanlık kursları ile desteklenebilmektedir.

* Farklı Çalışma Modelleri: Enerjisa bireysel zaman yönetimi, çalışanların çalışma yerinin kendi tercihlerine göre değiştirilebilmesi veya ev veya müşteri ofisi dışında çalışmayı destekleyen çalışma modellerini geliştirmiştir.

* Farklı Sosyal Faaliyetler: Enerjisa, çalışanlarının sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmalarını desteklemek adına yönetici ve liderlerin düzenleyeceği etkinlikleri hazırlamaktadır.

Açık Pozisyonlar İçin TIKLAYINIZ

23 yorum

 1. 1977 samsun doğumluyum 18 yıl kaynak ustalığı yaptım 6 yıl kadar da inşaat elektirik ve teysisatında çalıştım bundan sonraki işcilik hayatımı SAKIP AĞANIN bünyesinde geçirmek isterim tel 0532 726 78 77 x 0541 202 94 08

 2. Ben cengiz 32 yaşındayım 10 seneden beri avusturyada yasiyorum..Butun Ùlkere gitme vizem var. .Endustri meslek lisesi metal mezunu yum. .Bùtūn dunyada gecerli sertifikalar im var. .Elektro . Wig mag. Mig. Wig aluminium kaynagi yapiyorum. .suan burada kaynak kontrol teknikeri olarak calisiyorum. Tabi sizinle istanbulda calismak isterim. Ilgilenirseniz sevinirim teşekūrler. ..

 3. meslek lisesi elektrik elektronik pano monütörlüğü bölümü mezunuyum 5 yıl adıyaman tedaşta endeks okumada calıştım 1980 adıyaman doğumluyum.D sınıfı sürücü belgem var. Yardımcı olursanız sevinirim.0542 379 1958

 4. 1980 tufanbeyli doğumluyum iki yıldırtufanbeyli termik santralinde elektrik foramen olarak çalışıyorum pano monitörü tehlikeli işlerde tesisat belgem var yardımcı olmanızı bekliyorum bilginize.

 5. ÖZET

  Kalite konttrol laboratuvarı ve arazide:
  Beton Ağırlıklı olarak beton karışımlarının hazırlanması,katkı uyum testlerinin yapılması [Katkı ve Çimento seçimi] Beton karışımlarının arazi uygulamalarının yapılması,
  Yaş ve kuru püskürtme dizaynlarının projeye göre tasarlanması ve arazi uygulamaları,panel alımı,hilti gun,penetrometre ve karot alımı.
  SBB beton karışımlarının hazırlanması ve ar
  Betonla ilgili arazide hidratasyon testlerinin yapılması.
  Günlük basınç – dayanım testleri,arazide ve beton santrallerinde taze beton testlerinin yapılması ve numunelerin alınması.
  Test sonuçlarının gerekli kayıt ve raporlama çalışmalarının yapılması, test sonuçlarının bilgisayar ortamına aktarılması,
  Agrega testlerinin rutin fiziksel testlerinin yapılması,konkasör üretimlerinin günlük rutin kontrolü ve yeterlilik testlerinin yapılması. ve beton santrallerinin rutin kalibrasyonu.
  *- Beton katkı ürünlerinin fiziksel testleri ve katkı su kesme yetenekleri, katkı uyum testlerinin yapılması,

  Çimento : Çimento fiziksel testlerinin yapılması

  Kil / Toprak :
  Kil dolgu testlerinin yapılması.
  Laboratuvarda toprak ve kil testlerinin yapılması ( Proktor,elek analizi,hidrometre,permabilite,likit ve plastik limit testlerinin yapılması.
  Arazıde; toprak/kil rutubet ve sıkışma – kesafet testlerinin yapılması

  Asfalt ve Bitüm :
  Sıcak asfalt karışımlarının hazırlanması ve uygulaması.
  Asfal ve bitüm testlerinin kalite kontrol testlerinin yapılması.

  Çalıştığım Projeler
  *- Karakaya barajı İtalia Strade Rechi firması- DSİ XXIV bölge müdürlüğü müşterek laboratuvarı : 1985- 1986
  *- Birecik barajında ( Holzmann – Gama – Strabag ) firmasında; Laborant – Lab.Tek. ve Laboratuvar sorumlusu olarak çalıştım. 1996 – 2001

  *- STRABAG firması ile Artvin ilinde Borçka ve muratlı barajlarında [Asfalt kaplama gövde] Laboratuvarda Süpervizör – Başlaborant olarak görev yaptım.2002 – 2006

  *- 2006 – 2009 Avusturya firması ALPİNE MY READHER BAU firmasının almış olduğu Ermenek Barajında Lab.Sorumlusu ve Laboratuvar şefi olarak görev yaptım.

  *- 2009 Cengiz – İçtaş Bilecik hızlı tren projesi
  Laboratuvar teknisyeni olarak çalıştım.

  *- 2009 – 20013 Age inşaat Kavşak bendi barajı Laboratuvar sorumlusu – Laboratuvar şefi olarak görev aldım.

  *- 2013 – 20015 Gürcistanda, Age inşaat ile Shuakhevi HEPP projesindeLaboratuvar sorumlusu olarak görev yaptım.

  Laboratuvar ve arazide : Beton,Çimento, Toprak,Kil, Enjeksiyon ve Asfalt konularında Testler ve arazi uygulamalarında yapım ve organizasyon ve idare konusunda tecrübeliyim.
  Yabancı dil olarak İngilizceyi, laboratuvar formlarını ingilizce olarak hazırlama,orta derecede konuşma ve anlama seviyem vardır.

  Yurt içi ve yurt dışında pozisyonuma uygun işlerde görev almak istiyorum.

  Saygılarımla.

  Arslan AKDAĞ

  aakdag_01@hotmail.com
  0535 9862463 – 0533 0227670

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*