Emsey Hospital İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

emsey-hospital

Emsey Hospital İş Başvuru Formu

Emsey Hospital İş Başvurusu yaparak Emsey Hospital’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Emsey Hospital iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK Politikası

Çalışanlarımızın memnuniyet ve bağlılığının kurumsal başarımızı yakalamada önemli bir faktör olduğunun bilinciyle hareket ederek, hastanemizde çalışmaktan gurur duyacakları, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, tüm çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek sektör çalışanları tarafından en çok tercih edilen hastanelerden biri olmayı arzuluyoruz.

Ücret ve Ek Olanaklar

Ücret

Net ücret üzerinden aylık olarak ödenir. Personel ücretlerimizi, deneyim, eğitim ve çalışılan bölümleri göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz ücret skalaları doğrultusunda belirliyoruz.

Ulaşım

Birçok güzergâha hizmet veren servis imkânımız mevcuttur.

Sağlık İndirimi

Çalışanlarımız sağlık hizmetlerimizden özel indirimlerle yararlanacaktır.

Yemek

Catering Hizmetleri ile ilgili hastanemizin anlaşmalı olduğu bir firma mevcuttur.

Lojman

İkâmet imkanı bulunmayan hemşire ve sağlık çalışanlarına hastaneye yakın lokasyonda ücretsiz lojman imkanı sağlanmaktadır.

İzin Politikamız

Personelimize çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, ölüm, evlilik, doğum izni verilmektedir. Yıllık ücretli izinlerimiz ise; kıdemi 1 yıldan 5 yıla kadar (beşinci yıl dahil) olanlar için 14 iş günü, 5 yıldan fazla olanlar için 20 iş günü, 15 yıl ve daha fazla olanlar için 26 iş günüdür.

Açık Pozisyonlar için tıklayın.

11 yorum

  1. 2.5 yillik hasta hizmetleri elemani olarak 3 farkli hastanede hizmet verdim . Suan da is ariyorum . Saglik yonetimi bolumu ogrencisiyim . Nucleus ve Pusula bilgisayar programlarini kullandim .
    Yardimci olursaniz sevinirim .
    Avrupa yakasinda ikamet etmekteyim .

  2. merhaba sizinle çalışmak istiyorum farklı sektörlerde çalıştım bilgisayar biliyorum doktorlarımızın yanında yardımcı asistan hosteslik yapabilirim diksiyonum ve güler yüzüme güveniyorum.

  3. saglik meslek lisesi,tibbi sekreterlik,on lisans,buro yonetimi ve sekreterlik mezunuyum.ozel bir hastaneden tibbi sekreterlik tecrubem var.Gerekli goruldugunde hastanenizde calismak isterim.

  4. ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ İŞLETME MEZUNUYUM .GEÇEN SENE Bİ YAKINIMI GETİRDİM HASTANENİZE.İÇİME Bİ HUZUR GİRDİ BENİ ETKİLEN FARKLI BİRŞEYLER OLDU .HASTANEDEN HİÇ ÇIKMAK İSTEMEDİM.SİZLERLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*