Edremit Körfez Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ÖZEL EDREMİTKÖRFEZ-HASTANESİ

Edremit Körfez Hastanesi İş Başvuru Formu

Edremit Körfez Hastanesi İş Başvurusu yaparak Edremit Körfez Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Edremit Körfez Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hızla gelişen Körfez Bölgesi’nde faaliyet gösteren hastanemizde hedefimiz;

  • Yetkin kurumsallaşmış bir yapı oluşturmak ve sürdürmek,
  • Takım çalışmasına uygun ortamı sağlamak,
  • Eğitimli, donanımlı, hastane ve sağlık kültürüne sahip çıkan elemanlarla çalışmaktır.

Özel Edremit Körfez Hastanesi ; Güçlü kadrosuyla hasta ve yakınlarının memnuniyetinin sağlanması için gerekli olan uygulamaları kesintisiz ve etkin bir biçimde modern tıp ile birleştirerek hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu amaçla da İnsan Kaynakları departmanımızın öncelikli hedefi çalışan eğitimleri olmuştur.

Nitelikli,eğitim düzeyi yüksek,yeniliklere açık,kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan,takım çalışması yapabilen kişileri istihdam etmek ve bu kişileri sürekli eğitim programları,etkin performans, ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, insan kaynakları politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır.Bu süreç İnsan Kaynakları bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız

Çalışanlarımıza, kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerilerini veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı  eğitimler vermekteyiz.

Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek çalışanların motivasyonlarının sürekli artırılacağı profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefi ile çalışıyoruz.

*** Teknik bir problem nedeniyle form yoluyla yapacağınız başvurular hata mesajı verebilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız lütfen [email protected] adresine mail atınız.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. İyi çalışmalar diliyorum sayın yönetici.Edremit Akçay da ikamet etmekteyim.1970 doğumluyum. Daha önce 12 yıl Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı İzmir Öğrenci Yurdu’n da idari personel olarak görev yaptım.Yurdun kapanması sebebiyle de ayrıldım.
    Halkla İlişkiler mezunu halen de AOF İşletme Fak.4.sınıf öğrencisiyim.
    Kendine güvenen,azimli, aldığı her görevi layıkıyle yerine getiren görev anlayışı içinde çalışırım. Babamın görevi nedeniyle (babam emekli Albay)yurdumuzun çeşitli şehirlerin de oturduğumuz için insanlarla iletişimim iyidir.Çünkü her farklıçevre (bildiğiniz gibi)insana bir şeyler katar.
    Kurumunuz da uygun bir görevde çalışmayı istiyorum.Beni de değerlendirmeye alacağınızı ümit ederek çalışma hayatınız da başarılar diliyorum.Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*