E.G.O Türkiye İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

E.G.O Elektrikli Aletleri Sanayi İş Başvuru Formu

Merkezi Oberderdingen’de bulunan BLANC & FISCHER Familienholding, dünya çapında mutfakları şekillendiriyor. Şirket grubu toplam beş alt gruptan oluşmaktadır: mutfak tedarikçisi E.G.O., lavabo ve armatür üreticisi BLANCO, BLANCO Professional, İtalyan gaz bileşenleri üreticisi DEFENDI ve Fransız indüksiyon ve gazlı ocak üreticisi ARPA.

Ego. -Grup: bölgesel bir geçmişe sahip dünya çapında bir teknoloji şirketi.

Merkezi Oberderdingen’de bulunan E.G.O., dünya çapında ev aletleri üreticilerinin lider tedarikçisi olarak tanınmaktadır.

Bu gelişmenin temel taşı 80 yılı aşkın bir süre önce Karl Fischer’in seri üretime uygun ilk elektrikli ocak gözünü icat etmesiyle atıldı. Bu ürünle sadece yemek pişirmede devrim yaratmakla ve basitleştirmekle kalmadı, aynı zamanda sektördeki en önemli yenilikçilerden biri olan bir şirketin temelini oluşturdu.

Bugün şirket, pişirme ve fırınlama, yıkama ve kurutma ve bulaşık makineleri için ihtiyaç duyulan tüm ısıtma ve kontrol elemanlarını tedarik etmektedir. Beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra E.G.O. ayrıca restoran endüstrisi ve profesyonel çamaşırhaneler için bileşenler, sistemler ve teknolojiler ve tıbbi ekipman, inşaat hizmetleri ve otomotiv endüstrisi için karmaşık bileşenler sağlar.

Yurtiçinde ve yurtdışında sistematik genişleme ve çok sayıda önemli yenilik sayesinde, E.G.O.-Group nihayetinde bugünkü haline geldi: dünya çapında üne sahip bir şirket.

Bugün E.G.O. 17 ülkede 20 lokasyonda üretim ve dağıtım şirketlerine sahiptir. Dünya çapında yaklaşık 6.000 çalışanı bulunan şirket, 2018 yılında 603 milyon Euro ciro elde etti.

Mümkün olan en yüksek standardı garanti etmek, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve pazar değişikliklerine hızlı tepki vermek ve yanıt vermek: bu yaklaşım, müşterilerin ve ülkelerin bireysel gereksinimlerine ve kültürlerine uyum sağlama konusundaki ilgimizi ve genel tutumumuzu yansıtmaktadır. Bu süreç aşağıdan yukarıya yani personelimizle başlar. Ve şirket kendini bir ekip olarak gördüğü için E.G.O. çalışanlara şirket politikalarında özellikle yüksek bir yer verilir. Görevler ve karar verme yetkileri, kendi eylemlerinin sorumluluğunu almaya teşvik etmek için bilinçli olarak personele devredilir. Bu şekilde herkese şirketin geleceğini şekillendirmede aktif rol oynama fırsatı verilir.

BENLİK. Sadece çok uluslu bir kuruluş değildir; aynı zamanda dünyadaki yerinin net bir görüşüne sahiptir. Bu nedenle şirket şimdiden geleceği düşünüyor ve çevreyi korumaya yönelik güçlü bir taahhüt gösteriyor.

Çevre koruma, şirket yönetimine sistematik olarak bağlıdır ve Geliştirme ve Teknoloji Merkezi’nin inşası gibi, tüm günlük çalışmalarımızda ve politika kararlarımızda ekolojik faktörler dikkate alınır. Bu projede daha planlama aşamasında çevre dikkate alınmıştır. Bu, yeni binanın yeşil çatısına, özel ısı yalıtımına ve iç aydınlatmayı sensörler aracılığıyla düzenleyen bilgisayar kontrollü bir sisteme yansıyor.

BENLİK. Türkiye, E.G.O. Grup, 1988 yılında E.G.O.’nun tam mülkiyeti ile Çorlu’da kurulmuştur. Blanc ve Fischer & Co.GmbH. 700 kişilik istihdam ile toplam 70.000 m2’lik tesislerinde Borulu Isıtıcı Elemanlar ve Radyant Isıtıcılar üretmektedir. BENLİK. Üretiminin büyük bir kısmını dünya markası beyaz eşya üreticilerine ihraç eden Türkiye, kurulduğu günden bu yana Türk beyaz eşya sektörünün de önemli bir tedarikçisi konumundadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Purchasing SpecialistTekirdağ
(Ergene)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*