ANKAmall İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

ANKAmall İş Başvuru Formu

ANKAmall İş Başvurusu yaparak ANKAmall’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda ANKAmall iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’nin ve dünyanın seçkin birçok markası ve Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall’da giriş yapan ünlü markalar yer alıyor.

11.800m²’lik mağazasıyla Koçtaş, 9.700 m² ile 5M Migros, 5.000m² ile Electro World; bunların yanı sıra Boyner, H&M, SMYK, Marks&Spencer, YKM Sport, Deichmann, Mudo City, Flo, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Mango, Jack&Jones gibi daha birçok marka ANKAmall ziyaretçisiyle buluşuyor.

Ziyaretçilerine her yönüyle rahat, keyifli ve kaliteli bir alışveriş sunan ANKAmall, gerçekleştirdiği aktivitelerle de Ankara’da alışveriş anlayışını değiştirmeye devam ediyor.

Yönetimini ve kiralamasını Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.’nin üstlendiği ANKAmall Alışveriş Merkezi, her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında alışverişi, çeşitle, keyifle ve yaşama dair güzel anlarla sunmaya devam ediyor.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

ECE Türkiye, Alman ECE Grubu tarafından Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Şirket, Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması, yönetimi ve finansmanı alanında hizmet veriyor.

Uzun vadeli yatırım ve yönetim projeleriyle ilgilenen ECE Türkiye, İstanbul’da Metrocity, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Neomarin AVM, CarrefourSA Maltepe Park ve CarrefourSA Bahçelievler AVM’yi, Ankara’da ANKAmall, Antalya’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi ve TerraCity AVM’yi, İzmir’de  CarrefourSA Karşıyaka AVM’yi ve Eskişehir’de Espark Alışveriş Merkezi’ni yönetiyor. Şirketin aynı zamanda İstanbul Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde 220 milyon Euro yatırımla gerçekleştirdiğiMarmara Park Alışveriş Merkezi 250 mağaza ve 100.000 m² kiralanabilir alanla Ekim 2012′de faaliyete başladı. Şirketin ayrıca, Türkiye’nin değişik şehirlerinde yatırım aşamasında veya inşaatı süren projeleri de bulunuyor.

ECE Grubu

1965 yılında Almanya Hamburg’da kurulan ECE, Avrupa pazarında şehir içi alışveriş merkezleri geliştirmede sektör lideri. Grup, 17 Avrupa ülkesinde, yönetimini üstlendiği 189 alışveriş merkezinde yer alan ve yıllık toplam ciroları 21 milyar Euro olan 17,500 perakendeciyi ve 6 milyon m² satış alanını temsil ediyor.

Ayrıca, 20 yeni alışveriş merkezi projesi de halihazırda planlama veya inşaat aşamasındadır.

ECE’nin
 yönettiği alışveriş merkezleri; Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, İsviçre, Katar, İspanya, İtalya, Litvanya, Macaristan, Polonya, Romanya, Rusya, Slovakya, Yunanistan ve Türkiye’de bulunuyor.

ECE- Alışveriş Merkezleri Geliştirme (Einkaufs-Center Entwicklung) anlamına geliyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Ayakkabı Dünyası- KasiyerAnkara Ankamall
Hatemoğlu-Satış DanışmanıAnkara Ankamall
Schafer – Satış DanışmanıAnkara Ankamall
Mudo – Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerAnkara Ankamall
SUWEN- Dönemsel Satış Danışmanı Ankara Ankamall
Ayakkabı Dünyası- Satış DanışmanıAnkara Ankamall
Dufy- Uzman Satış DanışmanıAnkara Ankamall

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*