Dünyagöz Hastaneleri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Dünyagöz Hastanesi Personel Alımı

Dünya Göz Hastaneler Grubu kurulduğu günden bu yana büyük bir atılım göstermiştir. Bu kapsamda sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da hizmetleri vardır. Bu doğrultuda 25 ayrı yerde, 250 medikal kadro, 2000 personel ile göz sağlığıyla ilgilenmektedir.

Meslekteki hayatına İstanbul’un Levent ilçesinde bulunan hastanesinde, 1996 senesinde başlayan kurum, gözün her branşında yüzlerce değişik tedavi yöntemine sahiptir. Alanında dünyada en son teknolojileri kullanmasıyla profesyonel çözümler üretir.

Hizmetlerinin kapsamında hasta ve hasta yakınlarını almakta olan Dünya Göz Hastanesi, bu doğrultuda daha iyi hizmet almalarını sağlamak için tüm önlemleri almaktadır.

Dünyagöz Hastanesi İş Başvuru Formu

Dünya Göz Hastanesi kendi sitesine göre iş başvurularını Kariyer.net üzerinden almaktadır. Bu nedenle müracaat etmek istiyorsanız, söz konusu platformu değerlendirmeniz gerekir. Bunun için öncelikli olarak sistemlerine kaydolmanız gerekir. Sonrasında ise CV güncelleme gibi işlemler yapılıp, ön başvuru bitirilir.

Ardından da mülakat süreçleri başlar. Bunların tümünün olumlu sonuçlanması doğrultusunda, kısa süre içinde işe başlanabilir.

Dünyagöz Hastanesi İş İlanları

Dünya Göz Hastanesi işe alım yaparken online platformları kullanmaktadır. Her yıl büyümesini sürdürdüğü için çalışan gereksinimleri de olmaktadır. İşe alımlar bunları karşılamak ve gelişen yapısını desteklemek için, senenin farklı zamanlarında verilmektedir.

Eğer bunları takip ederseniz başvuru yapabilirsiniz. Aralarında yalnızca sağlıkla ilgili olanlar bulamadığı için kendinize uygun olanları kolayca keşfedebilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi Açık Pozisyonlar

Dünya Göz Hastanesi tarafından yapılan işe alımlarında, diğer iş ilanlarında olduğu gibi bazı nitelikler, şartlar aranabilmektedir. Ancak bunların hepsi her duyuruda farklılık gösterir. Bunlara dikkat etmeden başvuru yapmak, olumsuz sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Aynı zamanda her ilanın son müracaat tarihi de vardır. Dolayısıyla sık sık kontrol de gerekir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Tetkik Hemşiresi (Etiler)İstanbul (Avr.)
2Hasta Kabul Vezne Personeli (Etiler)İstanbul (Avr.)
3Ameliyathane Hemşiresi (İzmir)İzmir
4Medikal Estetik Doktoru (Ataköy)İstanbul (Avr.)
5Bilgi Sistemleri Kullanıcı Destek Uzmanı (Etiler)İstanbul (Avr.)
6Temizlik Personeli (Altunizade)İstanbul (Asya)
7Ameliyathane Hemşiresi (Etiler)İstanbul (Avr.)
8Kıdemli Avukatİstanbul (Avr.)
9Ameliyathane Hemşiresi (Gaziantep)Gaziantep
10Muhasebe Uzmanı (Levent Ofis)İstanbul (Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*