İnci Akü İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

İnci Akü Hakkında

1984 yılında Cevdet İnci tarafından kurulan İnci Akü Sanayi A.Ş., ilk OEM bağlantısını 1984’de kurmuştur. Bundan sonra hızlı şekilde gelişmiş olup 1985’e gelindiğinde Avusturyalı Dr. Leopard Jungfer Baren ile Know-How anlaşması gerçekleştirilmiştir.

Tudor marka aküleri 1993 senesinde üretilmeye başlanmıştır. Her araca özel seçimler sunmakta olup, Türkiye’nin birçok yerinde hizmetleri bulunmaktadır. Yolculukların performansını arttıran firma, Brand Finance sonuçları kapsamında Türkiye’nin En Değerli Markaları 2020’ye göre en değerli akü markası seçilmiştir.

2015 senesinde akü sektöründe hizmet veren Japon GS Yuasa ile ortaklık kurmuştur. Başarılı yatırımlar ile büyümesini her yıl desteklemektedir.

İnci Akü İş Başvuru Formu

İnci GS Yuasa çalışanlarına gelişim ve değişimlere açık, uzun ömürlü, güvenli bir çalışma hayatı sunmaktadır. Sürekli büyümesini sürdürmesi sebebiyle yılın farklı zamanlarında iş alımları yapmakta, böylece sunduğu hizmetlerin kesintisiz şekilde devam etmesine olanak tanımaktadır.

İşe alımlar aynı zamanda geleceğe yönelik de bir adım oluşturmaktadır. İş arayışınız bulunuyorsa, bunlar sizin için büyük fırsatlar anlamına gelir. Bunları bulmak, değerlendirmek için farklı zaman aralıklarında kontrol etmek önerilir.

İnci Akü İş İlanları

İnci Akü tarafından yayınlanan iş ilanlarına online sistemlerde bulunan kariyer platformlarından ulaşılabilmektedir. Kariyer.net üzerinde adayların başvurmasına açık ilanlar vardır. Bunları değerlendirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken müracaat işlemlerini yapmaktır. Platforma üye olmak bunun ilk adımı olup ardından da özgeçmiş doldurmak gelir.

Tüm işlemleri yaptıktan sonra başvurmak yeterlidir. Ön başvuru ardından insan kaynakları gerekli değerlendirmeleri yapmaktadır.

İnci Akü Açık Pozisyonlar

İnci Akü’ye yapılan iş başvuruları ardından sınavlara, mülakatlara özgeçmişleri başarılı, ilanla uyumlu bulunan kişiler çağrılmaktadır. Dolayısıyla müracaat işlemlerini yaparken bilgi ve yetkinlikleriniz ile uyumlu olmasına özen göstermeniz tavsiye edilir.

AÇIK POZİSYONLAR

NoPozisyonlarLokasyon
1Yardımcı Tesisler Alan Lideri / FormeniManisa
2Export Logistics Operations Specialistİzmir +1 il daha
3Customer Services Engineerİzmir +1 il daha
4Training & Development Specialistİzmir +1 il daha
5SAP Modül Danışmanı- FIİzmir +1 il daha

5 yorum

  1. merhaba.endüstri meslek lisesi mezunuyum.ASKERLİGİMİ. YAPTIM. 10 yıl man türkiye aş de montaj işçisi olarak görev yaptım. artı 2 yıl canel otomotivde kalite kontrol olarak görev yaptım.suan işsizim. saygılarımla. gsm 0538 267 24 25

  2. merhaba.çıraklık oklu.menzunuyum 22 yıl tirsan kardanda çalıştım kendi istegimle ayrıldım.aş. olan iş yerinde.alınması gereken egitimleri aldım.yaptıgım işler içerisinde.cnc universal torna.kaynak işleri ve bakım onarım. (otonom)
    işleri.forklit kullanma işlerine kadar.src 2.4 ve e ehliyetim var inci ailesiyle çalışmak istiyorum 5 ay oldu işten ayrılalı.saygılarımla.gsm 05394989752

  3. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum emekliyim.lise mezunuyum bir şekilde herşeyi öğrenirim hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım.05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*