Divan Otel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Divan Otel İş Başvuru Formu

Ulusal liderlik pozisyonumuzu güçlendirmeye devam ederek, otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyada da en saygın markalar arasında yer alarak büyümek.

Divan Değerleri:

Kusursuz hizmet tutkusuyla çalışan büyük bir aileyiz! Görkemli hayalleri takım ruhuyla gerçeğe dönüştürürüz. Aşılmaz görünen engelleri birlikten ve dayanışmadan doğan güçle aşarız.

Öğrenmenin sonu olmadığına inanırız! Her gün yeni bilgiler ve deneyimler kazanmanın peşinden koşarız. Bildiklerimizi takım arkadaşlarımızla paylaşmaktan ve birlikte gelişmekten heyecan duyarız.

Geri bildirimi hediye olarak görürüz! Kendimizi geliştirmek için birlikte çalıştığımız kişilerden geri bildirim alırız. Her fırsatta birbirimize yapıcı tavsiyelerde bulunur, bunu yaparken karşılıklı saygıya önem veririz.

Emek vereni ve değer katanı takdir ederiz! Takım arkadaşlarımızın başarılarıyla mutlu olur, gurur duyarız. İyi örnekleri her platformda paylaşarak yaygınlaşmalarını ve çoğalmalarını sağlarız.

Her zaman ve her konuda güveniliriz! İşimizi daima doğru ve zamanında yaparız. Bizimle paylaşılan bilgileri korumaya, etik kurallara, kanunlara ve prosedürlere uymaya kusursuz bir özenle yaklaşırız.

Dijital dünyaya ve bilgi çağına uyumluyuz! Yaratıcı ve yenilikçiyiz! Değişime liderlik eder, çevik ve hızlı çalışırız. Süreçlerimizi tanımlar ve sürekli geliştiririz. İşlerimizde ve kararlarımızda verileri kullanır, bilgimizi kurumsal hafızaya dönüştürürüz.

Köklü bir dünya markasının temsilcileriyiz! Misafirlerimizin ve toplumun Divan’ı bizimle ve davranışlarımızla tanıdığını biliriz. Bu keyifli sorumluluğu omuzlarımızda gururla taşırız.

Açık Pozisyonlar

Güvenlik Görevlisi – Divan İstanbul Otelİstanbul (Avr.)
Resepsiyonist – Divan Residence At Bomonti Plazaİstanbu l(Avr.)
Genel Başvuru- Divan AnkaraAnkara
Kurumsal Satış Uzmanıİstanbul (Asya)

Daha Fazla Divan İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*