Bursa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Hakları

Bursa Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Bursa iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Kocaeli, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Bursa Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Bursa Büyükşehir Belediyesinin mevcut belediye başkan’ Alinur AKTAŞ tır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Bursa ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çalışma Koşulları

Bursa Büyükşehir Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek Molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Bursa Büyükşehir Belediyesi sendikal haklar şunlardır

  • Bursa Büyükşehir Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
  • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
  • Bursa Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
  • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Daha Fazla Bursa İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*