Basel İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Basel Kimyevi Madde A.Ş.

1992 yılında ülkemizde efervesan formda ürünlerde marka haline gelen Basel İlaç, üretim faaliyetlerini solunum hastalıkları üzerine yoğunlaştırmaktadır. İlaç sektöründe geniş bir tecrübesi ve deneyimi olan firma, başarılarını hala sürdürmektedir.

Çevreye ve doğayı korumayı, insanların sosyo-kültürel hayatlarını iyileştirmeye katkı sağlayıcı tedbirler almayı misyon haline getirmiştir. Girişimci ve yenilikçi, insana ve doğaya saygılı değerleriyle üretimlerine devam etmektedir.

Yenilikçi yapısı sayesinde her yıl büyümesine devam eden kurum, bu çerçevede yeni işe alımları da gerçekleştirmektedir. Bunlar iş arayan insanlara büyük avantajlar sunmaktadır.

Basel Kimyevi Madde İş Başvuru Formu

Basel İlaç iş başvurularını kendi platformu üzerinden pratik şekilde almaktadır. Eğer firma bünyesinde çalışmaya başlamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken özgeçmişinizi ilgili adrese göndermektir. Ancak öncesinde profesyonel bir CV hazırlama kurallarına bakmanız, buna göre işlem yapmanız tavsiye edilir.

Böylece olumlu geri dönüşler almanız daha mümkündür. Uygun bir tane oluşturduktan sonra ise yalnızca [email protected] adresine gönderilir. Sonrasında beklemeniz yeterlidir. Yeteneklerinize uygun pozisyonlar oluşursa, insan kaynakları tarafınızla irtibat kuracaktır.

Basel Kimyevi Madde İş İlanları

Günümüzde birçok firma iş ilanı verirken kariyer platformlarını kullanır. Basel İlaç için başvuru yapmak isteyenler bu nedenle söz konusu siteleri yoğun şekilde incelemelidir. Bunlar farklı dönemlerde yayınlanmakta olup, zamanında bakmamak kapanmasıyla sonuçlanabilir.

Basel Kimyevi Madde Açık Pozisyonlar

Basel İlaç içinde çalışılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Ancak bunlara başvurmak istiyorsanız, koşullarını yerine getirmeniz gerektiği bilinmelidir. Bunlar her pozisyonda değişebilmekte olup kurum tarafından yayınlanmaktadır.

Eğer olumlu dönüşler almak istiyorsanız hemen başvurmak yerine bilgileriniz kapsamında değerlendirmek bu nedenle önerilmektedir. Farklı departmanları olduğu için birçok iş arayan kişiye uygun ilanları bulunmaktadır. Bunlara müracaat kısa sürede yapılabilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Tıbbi Satış Temsilcisiİstanbul (Tümü) +30 il daha
2Bölge Müdürüİstanbul (Tümü) +40 il daha

1 yorum

  1. Daha oncel basel ılacta ılac mubessılı olarak tam 4 yıl gorev yaptım.pazarlama ve ıletısımde basarılıyım.herzaman bayer ılacta ekıp arkadası olarak calısmak ıstemısımdır.tercıh edılırsem bayer ılacta.guclu doktor ve eczacı yakınlarım var basarılı olacagıma ınanıyorum bayerde.bılgılerınıze arz ederım.saygılarımla..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*