Bahçeşehir Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

bahcesehir_universitesi

Bahçeşehir Üniversitesi İş Başvuru Formu

Bahçeşehir İş Başvurusu yaparak Bahçeşehir’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bahçeşehir iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

“İstanbul’un Kalbinde” sloganına yakışır bir üniversite Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)… Beşiktaş’ta boğazın kenarındaki ana kampüsünde günün erken saatlerinde başlayan ve neredeyse tam gün süren bir hareketlilik var. Üstelik üniversitenin hemen her noktasında bir etkinliğe rastlamanız mümkün.

BAU’nun kapısından girdiğinizde gözünüze ilk çarpan şey üniversitemizdeki yabancı öğrenci sayısının fazlalılığı olacak. Amerika Birleşik Devletleri’nden Çin’e, Fransa’dan Güney Kore’ye kadar uzanan geniş bir coğrafyadan bini aşkın yabancı öğrencimiz okuyor BAU’da. Niçin BAU’yu tercih ettiklerini sorduğunuzda ise yanıtlar aynı: “Merkezi konumu ve uluslararası gücü”. BAU’nun konumu ortada. Uluslararası alandaki çalışmalarını anlamak içinse üniversite kampüsümüzde ya da web sitemizde kısa bir tur yapmanız yeterli olacak.

VİZYON

Bahçeşehir Üniversitesi’nin vizyonu; akademik özgürlüklere sahip çıkarak, öğrencilerini, düşüncelerin hiçbir kısıtlamayla karşılaşmadığı bir ortamda eğitmektir. Bahçeşehir Üniversitesi, bilimsel metoda dayalı bilgi değişimi yoluyla, evrensel değerlere dayalı yenilikçi yaklaşımlar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu gelişimi teşvik edecek akademik bir ortam yaratmayı ve toplumun aydınlanmasında lider rolü üstlenmeyi hedeflemektedir.

MİSYON

Bahçeşehir Üniversitesi’nin misyonu; sistematik düşünme yetisine sahip, yerel ve küresel konulara duyarlı, uluslararası standartlara uygun, bilimsel, teknolojik, kültürel bilgi birikimine katkıda bulunan; evrensel düşünce ve değerleri destekleyen, geleceğin liderleri olacak iş gücünü yetiştirmektir.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

 1. Sayın İlgili,

  Ben, Tuçe Girit, Bahçeşehir Üniversitesi’nde çalışmak istediğimi belirtmek isterim. Üniversitenizde çalışmak istememin en büyük sebeblerinden birkaçı bugüne kadar hep üniversitelerde çalışmış olmam ve öğrencilerle içiçe olup onlara eğitim hayatlarında yardım edebilmekten hoşnut olmamdır.

  İki yıllık ve dört yıllık olmak üzere Amerika’da iki üniversite bitirdim. Eğitim hayatım boyunca hep aktif bir öğrenci olup, çeşitli öğrenci gruplarında yönetici pozisyonlarında yer aldım. Bilişim Teknoloji ve Öğrenci İşleri departmanlarında öğrenci kabulü ve farklı platformlarda okul tanıtımı olmak üzre toplamda dört senelik iş tecrübem var.

  Bunun yanısıra, Amerika’da geçirdiğim on yıllık zaman dilimi sayesinde çeşitli ülke ve kültürlerden gelen insanlarla sağlam ilişkiler kurabilme ve onları kolaylıkla anlayabilme becerisini elde ettim. Çok iyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyde Fransızca konuşuyor ve yazıyorum. Çeşitli medya platformlarında, özellikle Sosyal Medya konusunda ileri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahibim.

  Eğer Bahçeşehir Üniversitesi’nde tecrübelerime uygun bir pozisyon varsa veyahut tercihen yurt içi yada dışı okul tanıtımı, Erasmus programları ya da Öğrenci Aktiviteleri ile ilgili pozisyonlar açılırsa, mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

  Teşekkürler,

  Tuçe Girit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*