Beykent Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

beykent-universitesi

Beykent Üniversitesi İş Başvuru Formu

Beykent İş Başvurusu yaparak Beykent’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Beykent iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beykent Üniversitesi, Adem Çelik- Beykent Eğitim Vakfı tarafından 1997 yılında 09.07.1997 tarih ve 4282 sayılı kanunla kurulmuş, kamu tüzel kişiliğine sahip bir vakıf üniversitesidir. 1997-1998 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan Beykent Üniversitesi, eğitimde yılların verdiği deneyimle her geçen gün daha da büyüyerek, dünya standartlarındaki eğitim kalitesini öğrencilerine sunmaya devam etmektedir.

Beykent Üniversitesi, 5 ayrı yerleşkede; 8 Fakülte, 4 Yüksekokul, Uzaktan Eğitim Sistemi, 2 Enstitü, 3 Araştırma Merkezi ve Sürekli Eğitim Merkezi ile her yıl yerleşen öğrencilerinin yaklaşık %50’si burslu olmak üzere 15.000’i aşkın öğrencisine, seçkin akademik kadrosuyla dünya standartlarında teknik donanım ve uygulama alanı ile eğitim-öğretim hizmeti vermektedir.

Beykent Üniversitesi’nde 48 lisans programı (uzaktan eğitimde 3 program), 42 önlisans programı (birinci öğretimde (gündüz) 28 program, ikinci öğretimde (gece) 12 program, uzaktan eğitimde ise 2 program) mevcuttur. Beykent Üniversitesi’nde eğitim-öğretim dili olarak İngilizce, Karma ve Türkçe dilleri kullanılmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*