Akbank Staj Başvuru Formu

Akbank staj başvurusu başlıyor!

Akbank’ta yetişim imkanı için öğrenciler Akbank’ın web sitesinden veya öteki başvuru kaynaklarından yetişim başvurusu yapabilecekler. Akbank yetişim ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Sizlerde bankada staj yapmak istiyorsanız Akbank kariyer sitesine derhal girerek sizin alanınıza müsait departman için Akbank yetişim müracaat  formunu doldurup kariyerinizin ilk adımını atınız. Akbank staj başvurusunda kimler başvuruda bulunabilecek? Örgün tahsil veren üniversitelerin 2. Yada 3. Sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri müracaat yapabilecektir. Ancak stajyer öğrenci yerleştirilmelerinde öncelik 3. Sınıf öğrencilerine verildiğini söylemekte yarar var. Staj programı Temmuz-Eylül ayları arasında düzenlenmektedir.

sakın kaçırmayın

Stajı tam zamanlı en az 1 ay ya da maksimum 3 ay alakalı ünite ve alanlarda yapabilmektedir. Stajyer olma hakkı kazanan öğrencilerin meydana getirilen gereksinim analizi doğrultusunda değerlendirilir uygun birimlerde staj oluşturmaya hak kazanacaktır. Üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsat olan bankacılık stajları kariyeri için ve gelecekte CV için mühim nitelikte işler arasında gösterilmektedir. Bu yüzden üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsatlarından bir tanesi bankacılık stajlarıdır bu veli nimettir.

Akbank yetişim müracaat haberleri vasıtasıyla staj müracaat formunu doldurup sizlerde kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Staj konusunda talihli olduğunuz bir noktadan bahsetmek gerekirse, stajınızı genel müdürlük alanlarında yapabileceksiniz.

13 yorum

 1. Ticaret Meslek lisesi bilişim bölümü son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.sizinle çalışıp kendimi geliştirmek isterim.yardımcı olursanız sevinirim.tşk
  05350465068

 2. Dokuz Eylül Üniversitesi 3.sınıf bilgisayar mühendisi öğrencisiyim.Yazılım stajı yapmak istiyorum.Veri tabanı yönetim sistemleri konusunda ilgiliyim..

 3. Afyon Kocatepe Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim bankacılık hayatında ilk deneyimimi AKBANK’da gerceklerştirmek istiyorum.Burada kazanacağım deneyim ve tecrübeleri iş hayatına atıldığımda eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve kendimi daha fazla geliştirmek için BOLU,ANKARA,TEKİRDAĞ şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Geleceğe yönelik emin adım atabilmek için sizlerle birlikde olmak istiyorum.Gereğini bilgileriize arz ederim .

 4. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim bu dönem yapmak zorunda oldugum zorunlu stajım vardır bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 5. Kırklareli üniversitesi matematık bölümü 1. ögretım 2.sınıf ögrencisiyim teorik aldıgım egitimleri uygulamalı bir sekilde yansıtmak ,firmanıza katkı saglamak ve kendimi geliştirmek istiyorum.istanbul ,giresun ve kırklareli subelerizde staj yapmak istiyorum .Geregının yapılmasını arz ederim.
  05414287328

 6. mrb. inonu universitesi iibf. fakyltesinden isletme ogrencisiyim. banka alarinda uzmanlasmak istiyorum. gaziantep subenizde. yaz. stajimi yapmak. istiyorum. gereginin. yapilmasimi arz. ederim. tesekkurler.

 7. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

 8. Merhaba Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.sınıf Farabi öğrencisiym bir dönemlik geldim. Gaziantep Üniversitesinde okuyorum ve zorunlu stajım var. Bankanızda stajımı yapmak istiyorum benim için iyi bir deneyim olacağına inanıyorum Teşekkürler.

 9. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*