Yemeksepeti İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2024

Yemeksepeti Personel Alımı

2001 yılında kurulan Yemeksepeti, ülkemizin ilk ve en büyük online yemek sipariş verme platformudur. Mayıs 2015’de Delivery Hero bünyesine katılan firma, internet üzerinden restoranların, müşterilerine yemek sunmasına imkan tanımaktadır.

Türkiye ve Kıbrıs kapsamında 60.000 üye restoranı ve 20 milyon üzeri kullanıcısı mevcut olup, Banabi de bu firma tarafından sunulmaktadır. Platformu kapsamında 135 farklı kategoride, 550 üzeri marka ve 3000’e yakın ürün vardır. Hızlı bir şekilde büyümesine devam eden Yemeksepeti, ülkemizde birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir.

Yemeksepeti İş Başvuru Formu

Yemeksepeti tarafından sunulan hizmetler insanlara evden çıkmadan sipariş verme olanağı tanımasıyla büyük fırsatlar sağlamaktadır. Çok aktif bir şekilde kullanılması nedeniyle her yıl büyümesine devam etmekte, yeni personel gereksinimleri duymaktadır.

Geniş bir yapısı olması sebebiyle söz konusu iş ilanları farklı departmanlara, pozisyonlara yönelik verilebilmektedir. Adaylar bunları takip ederek, kendine uygun olanlara başvuru yapabilir. Her birinde aranan nitelik farklı olabileceği için öncesinde bilgi ve yetkinliklerinizin bunları sağlayıp sağlamadığı incelenmelidir.

Yemeksepeti İş İlanları

Yemeksepeti personel gereksinimi olduğunda bunları online sistemler aracılığıyla duyurmaktadır. Güncel olarak Kariyer.net platformunda aktif ilanlarını görmek mümkündür. Kuruma çalışan olarak katılmak isteyenler bunları değerlendirerek gerekli işlemleri yapabilir.

Bunun için temel olarak bir hesabınızın olması gerekir. Eğer yoksa bir tane açılmalıdır. Ardından da hakkınızda ayrıntılı bir özgeçmiş hazırlanır. Bu işlemlerin tamamlanması ile sadece işlem yapmak istediğiniz pozisyonda bulunan başvur butonuna kullanmanız gerekir. Ardından mülakat süreci başlamaktadır. Tüm süreçleri geçenler, işe kısa sürede başlayabilmektedir.

Yemeksepeti Açık Pozisyonlar

Yemeksepeti tarafından açılan ilanlar yılın farklı zamanlarında verilebilir. Başlangıç ve son başvuru tarihleri olması, güncellenmemesi durumunda kapanacağı anlamına gelir. Bu nedenle güncel ilanlar bulmuşsanız, hızlı davranmanız önerilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Depo Sorumlusuİzmir
Depo Görevlisi Tekirdağ
Çerkezköy
Depo Görevlisiİstanbul(Avr.)
Karaköy 
İstanbul Satış Uzmanıİstanbul(Avr.)
(Şişli)
Depo SorumlusuAnkara
Depo GörevlisiAntalya
Depo GörevlisiBursa
Görükle
Depo Görevlisiİstanbul(Avr.)
Şişli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*