TOGG İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Sayın CUMHUR BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ‘ın katkıları ile gelişen büyüyen TÜRKİYE’NİN İlk Yerli Milli Otomobil Fabrikası İş Başvuru Formu

Avrupa nın gerisinde kalmadan teknolojik ve ekonomik olarak büyüyerek onlarla yarışır hale gelebilmek için başlatılan bir teknoloji hamlesidir.

otomobili yeni nesil akıllı bir cihaza dönüştüren, elektrikli otomobillerin öncüsü, yeni teknolojileri mobilite kavramıyla buluşturan, 2022 yılında ilk otomobilini 29 Ekim Cumhuriyetimizin 99 Yılında Banttan çıkarılan İlk Yerli ve Milli Otomobiliz olan TOGG. Avrupa’nın geleneksel olmayan elektrikli otomobil üreten tek şirketi olmak üzere yola çıktım Bulunuyoruz.

Bu iddialı ve zorlayıcı hedef, farklı bir çalışma kültürünü de beraberinde getiriyor. TOGG’ da bizler sorumluluk alırız, beraber üretiriz, çözüm buluruz, kararları hızlı ve etkin bir şekilde beraber alırız. Çalışma alanlarımızı sınırlamak yerine, becerilerimizi geliştirebilmek için imkan yaratırız.

Unvanlara ve konfor alanlarına önem vermeyiz, farklılıkların yarattığı zenginlikten besleniriz. Küresel vizyonumuzla, farklı kültür ve deneyimlerdeki pek çok paydaşımızla iş birliği içerisinde çalışma fırsatı sunarız.

TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

Hayattaki amaçlarımızla TOGG’da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz.

Bu özelliklere sahipseniz ve birlikte yorulmadan aynı hedefe koşmak istiyorsanız, sizleri aramıza bekliyoruz!

Geliştirdiğimiz elektrikli, bağlantılı yeni nesil otomobiller etrafında oluşturduğumuz ekosistem; şarj altyapısından konum bazlı uygulamalara, diğer akıllı cihazlarla bağlantıdan akıllı park uygulamalarına, üyelik bazlı ulaşım hizmetlerinden otomobilin yazılımını kablosuz güncellemeye kadar yeni birçok hizmeti içerecek ve yaşamımızı kolaylaştıracak.

Bir otomobilden daha fazlasını yapmak için yola çıktık.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Servis Danışmanıİstanbul (Tümü) +8 il daha
Yedek Parça Danışmanıİstanbul (Tümü) +8 il daha
Deneyim Merkezi Danışmanıİstanbul (Tümü) +4 il daha
Gövde Onarım Teknisyeniİstanbul (Tümü) +8 il daha
Deneyim Merkezi Lideriİstanbul (Tümü) +4 il daha
Operasyon Lideriİstanbul (Tümü) +9 il daha
Teknisyen (Mekanik, Elektrik, Trim)İstanbul (Tümü) +9 il daha
Garanti Danışmanıİstanbul (Tümü) +8 il daha
Teslimat Danışmanıİstanbul (Tümü) +9 il daha
Sevkiyat Sorumlusuİstanbul (Tümü), Antalya
Boya Teknisyeniİstanbul (Tümü), Ankara
NoPozisyonlarLokasyon
1Program ManagementKocaeli
Gebze
2Fixed AssetKocaeli
Gebze
3Product ManagementKocaeli
Gebze
4Foreign TradeKocaeli
Gebze
5Digital Portfolio ManagementKocaeli
Gebze
6IT Project ManagementKocaeli
Gebze
7Treasury Cash ManagementKocaeli
Gebze
8Budget & ReportingKocaeli
Gebze
9User Care ManagementKocaeli
Gebze

Başvuru Formu Linki

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*