Recordati İlaç Mobilya İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Recordati İlaç Firması

Merkezi İtalya’da olan ve 1926 senesinde kurulan Recordati, Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde bulunan, uluslararası nitelikte bir ilaç grubudur. Ürünleri dünya genelinde satmakta olup 135 ülkeye yayılmış durumdadır.

Satış ve pazarlama faaliyetleri gösteren firma bunun haricinde araştırma ve geliştirme çalışmaları da yapmaktadır. Söz konusu yatırımlar, ağırlıklı şekilde nadir hastalıkların tedavisine, üroloji, kardiyovasküler gibi alanlara olmaktadır.

Türkiye ilaç pazarına 2008’de Yeni İlaç’ı satın alarak giren firma, 2011’de de Dr. F. Frik’i almış, böylece ülkemizdeki varlığını güçlendirmiştir. Günümüzde 70 formda 41 farklı ürünü, 760 çalışanı ile hizmetler vermektedir.

Recordati İlaç Firması İş Başvuru Formu

Geniş bir coğrafyaya hizmet veren Recordati, yeni personel alarak çalışmalarını hızlandırmaktadır. Bu ilanlar online sistemler üzerinden erişilebilmekte olup kendi sitesi başvuru yapılabilecek bir forma sahiptir.

Buna ulaşmak için ana sitesine girdikten sonra üst sekmeden insan kaynaklarına tıklamak yeterlidir. Sol tarafta Bize Katılın üzerine tıkladıktan sonra özgeçmişinizi paylaşabileceğiniz belirten linki seçmek, işlemleri kolay yapmanıza olanak sağlar.

Formu doldurduktan sonra göndermeniz, size uygun pozisyon olması durumunda iletişim kurulması için yeterlidir.

Recordati İlaç Firması İş İlanları

Recordati kendi sitesine ek olarak Kariyer.net üzerinden de iş ilanları açmaktadır. Bunlar üzerinden işlem gerçekleştirmek istiyorsanız, standart olarak platform içinde üyelik açmanız, ardından da özgeçmiş güncelleyerek ilginizi çeken duyuruya göndermeniz gerekir. Tüm işlemler pratik olup saniyeler alacak uzunluktadır.

Recordati İlaç Firması Açık Pozisyonlar

Recordati İlaç firmasına yapılan iş başvuruları ardında uyumlu bulunan mülakat için çağrılmaktadır. Buna yönelik davet almışsanız ve işe kabul edilmek istiyorsanız katılım sağlamanız gerekir. Tüm süreci olumlu şekilde geçerseniz, kabul alabilirsiniz.

İş başvuruları için güncel ilanları da bilmeniz gerekir. Böylece fırsatlar kaçırılmadan bulunabilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
İnsan Kaynakları UzmanıTekirdağ
Purchasing Specialistİstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*