Porland İş İlanları İş Başvuru Formu 2023

Porland Personel Alımı ve İş Başvurusu

Porland hem mağazaları için hem de idari kadrosu için personel alımları yapmaya ve insan kaynakları departmanınca açık pozisyonları duyurmaya devam ediyor. Sizde Porland ekibine katılmak ve gelişmek isterseniz işe alım süreçleri ve iş başvuru formu için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

Porland hakkında

  1976’da yaşam alanlarını güzelleştirmek arzusuyla açılan mütevazı bir züccaciye mağazasından dev bir markaya dönüşen Porland, porselen üretiminde sektör devi olarak biliniyor.  Dev firma Bilecik’te 300 bin metrekare, Gebze’de 10 bin metrekare alana sahip üretim tesislerinde yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim yapıyor ve yüzde 65’ini ihraç ediyor. 4 kıtada 30’dan fazla ülkede evlerinize dokunuyor, 20 bini aşkın ürün çeşidimizle estetik ve kalitenin dansını gerek profesyonel kullanıma, gerekse ev ortamına gururla sunuyor.

Porland işe alım süreçleri

Şirket kültürüne ve ortak değerlerine uyum sağlayabilecek, çalışacağı pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişim ve değişime açık, Porland’ı geleceğe taşıyacak adayları değerlendiren ve insan kaynakları politikası bu yönde belirleyen Porland’ın işe alım süreci aşamalı olarak şu şekildedir:

  • Başvurular değerlendirilir ve özgeçmişleri uygun bulunan adaylar, insan kaynakları sorumlusu ve bağlı çalışılacak bölüm yöneticisi tarafından yetkinlik mülakatına alınır.
  • Mülakatı olumlu sonuçlanan adaylara iş teklif edilir ve işe alım uygulamaları gerçekleştirilir.
  • İşe alım sürecinde ki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

Porland kariyer fırsatları

Porland, gelecek hedefleri ile kişinin bireysel hedefleri arasında uygunluk sağlamak ve çalışanların mevcut yeterliliklerini planlı bir şekilde geliştirerek onları daha fazla sorumluluk gerektiren görevlere hazırlamak istemektedir. Çalışanlarını yetkinlikleri doğrultusunda yönlendirerek kadro ihtiyaçlarını öncelikle iç kaynaklardan karşılamak ve çalışanlarını bu yolla motive ederek onlara farklı kariyer fırsatları sunmak şirketin temel prensiplerindendir.

Porland iş başvuru formu

Porland iş başvuru formlarını genel olarak çeşitli kariyer sitelerinden yayınlamaktadır. Kariyer sitelerinde açılan Porland açık pozisyonlarına yine kariyer sitesine üye olarak başvurabilirsiniz.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

4 yorum

  1. Porland firması hakkında bilgilendirici bir yazı olmuş, teşekkür ederim. Sadece açık pozisyonlar hakkında daha fazla detay bulunabilirdi. Bu konuda bilgi vermeniz mümkün mü?

  2. Merhaba, bu makalede Porland hakkında detaylı bilgi buldum ve yeni bir perspektif kazandım. Ancak, Porland’ın iş başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. İş başvurusu formunu nasıl doldurabilirim? Teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*