Polat Yol Yapı İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Polat Yol Yapı Personel Alımı ve Çalışma Şartları

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak ya da inşaat sektörü ile yurtdışında çalışmak istiyorsanız Polat Yol Yapı şirketi sizin için en uygun adreslerden biri olabilir. İş başvuru formuna nereden ulaşabileceğinizi öğrenmek, açık pozisyonlara bakmak veya çalışma şartlarını öğrenmek için sizin için hazırladığımız bilgilere göz atabilirsiniz.

Polat Yol Yapı Hakkında

Polat Yol Yapı San. Ve Tic. A.Ş. nin kurulduğu 1975 yılından beri hizmet vermeye devam eden ve yurtdışında da başarılı projelere imza atmıştı. Bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeler, oluşturduğu kurum kültürü ve sıkı sıkıya sarıldığı değerleri, mali ve teknik altyapısı, ulusal pazardaki konumunu uluslararası arenaya taşıması ile global bir firma olarak hizmet vermektedir. Boru hattı projesinden konut projesine kadar inşaat sektörüne dair birçok alanda projeler yapmaktadır.

Şirket Politikası

Şirket geleneksel unsurlarını devam ettirmekte ve kurumsal yönetim anlayışını öne çıkarmaktadır. Şirket üç farklı kuşak geçirmiş ve hedefe yönelik organizasyonu, kurumsal yönetim yaklaşımı ve geniş makine parkı ile uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Polat Yol Yapı Çalışma Şartları

Kazakistan, Katar, Gürcistan Arabistan gibi birçok ülkede çalışma şartları sunan Polat Yol Yapı, İstanbul’da da bir merkez bulundurmaktadır. Düzenli bir maaş sağlayan Polat Yol Yapı’nın yan hakları da mevcut olmakla birlikte şirket politikası gereğince gizli tutulmaktadır.

Polat Yol Yapı İş İlanları

Polat Yol Yapı kendi kurumsal sitesinden iş ilanlarını yayınlamamaktadır. Bu nedenle çeşitli kariyer siteleri takip edilmeli ve açık pozisyonlar için şirketin LinkedIn hesabı da gözden geçirilmelidir.

Polat Yol Yapı İş Başvuru Formu

Polat Yol Yapı iş başvurularını çeşitli kariyer sitelerinden yapmanız ve kariyer sitelerine üye olmanız gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Muhasebe UzmanıUganda
2Sigorta Teknik Uzmanıİstanbul
(Asya)
3Sigorta Teknik Müdürüİstanbul
(Asya)
4Satın Alma Müdürü Kuveyt
5Engelli Personelİstanbul (Asya)
Kadıköy
6Yurtdışı Teknik Ofis MühendisiAzerbaycan
7Yurtdışı Toprak İşleri ŞefiUganda

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*