Pilsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Pilsan İş Başvuru Formu

Firmamızın temelleri 1940’lı yıllarda merhum Yakup ÇETİNALP tarafından atılmıştır. O yıllarda kurşun askerler ile başlayan imalat yolculuğumuz Hasan Faruk ÇETİNALP’in yönetimi ile bugünlere gelmiştir. İstanbul Silahtar’da 40m² lik bir alanda başlayan ve el ile baskı yapılan makineler kullanan Pilsan, bugün 25.000 m² lik kapalı alana sahiptir.
Gün Geçtikçe Gelişen İthalat ve İhracat Farkımız

Üretiminin %40’ını 57 farklı ülkeye ihraç eden oyuncak sektörünün, bölgemizde ve ülkemizde lider firması olmuştur. Bu ülkeler arasında ABD, İngiltere, Irak, Suriye, Rusya, İsrail, Avustralya, Brezilya, Uruguay, Nijerya, Yunanistan, Bulgaristan, BAE, Suudi Arabistan, Mısır, Lübnan, Filistin, Danimarka, Finlandiya, Portekiz, İtalya, İsviçre, Kuveyt, Belçika, Hollanda gibi ülkeler yer almaktadır.

Yurt İçinde Hipermarketler Zincirlerimiz

Yurt içindeki müşteri ağımız ise tüm büyük hipermarket zincirleri, bölgesel çaplı büyük marketler, bayilerimiz ve seçkin oyuncak satıcılarıdır. Ürünlerimizi akülü arabalar, pedallı arabalar, zincirli pedallı arabalar, sallanan oyuncaklar, bisikletler, kamyonlar, bebe gereçleri, park bahçe grupları, zeka oyunları ve yazlık oyuncaklar olarak gruplandırabiliriz. Toplam 146 farklı ürünümüzle, oyuncak alanındaki üretimimizi PİLSAN, bebe gereçlerindeki üretimimizi ise BABYWAY markasıyla yapmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında markalarımızla faaliyet göstermekteyiz.
Ürün Tasarımında Profesyonel Kadro

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
SPA Resepsiyonistiİstanbul Avr.
Beylikdüzü
Resepsiyonistİstanbul Avr.
Beylikdüzü
Depo GörevlisiBursa
Bulaşıkçıİstanbul Avr.
Beylikdüzü
Ön Büro Müdürüİstanbul Avr.
Beylikdüzü
Mal Kabul Elemanıİstanbul Avr.
Beylikdüzü
Grafik TasarımcısıKırklareli
Lüleburgaz
Güvenlik Görevlisiİstanbul Avr.
Beylikdüzü
Yazılım Geliştirme UzmanıKırklareli
Lüleburgaz

21 yorum

 1. ben tekırdağ karacakılavuz koyundenım burda suan 15 kişi kadar bay bayan iş arayan arkadaslarımız var eger servıs felan cıkarılrsa ortalama 25 30 kişi kadar oluruz ii gunler

 2. ben tekirdağ merkezdeyim sizin büyükkarıştırandaki oyuncak fabrikasında çalışmak istiyorum irtibata geçemiyorum burdanda baya kişi var işe girmek isteyen tekirdağa sevrisiniz varmı

 3. Çorluya yerleşmek istiyorum kalıpçı ustasıyım ihtiyacınız varsa ilğilinin dikkatine şu an İstanbul da ikamet etmekteyim not iş formunu doldurdum sisteminiz hatta verdi ilğilinin dikkatine sayğılar
  İhsan çelik

 4. BÜRO YÖNETİMİ ÖN LİSANS MEZUNUYUM

  SANTRAL MEMURLUĞU
  OFİS ELEMANI , İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI
  YÖN. SEKRETERLİĞİ POSİZYONLARDA FAYDALI OLACAĞIMA İNANIYORUM

 5. ihracat departmanında yurtdışı müşteri temsilcisi yada sorumlusu olarak görev almak isterim
  çok iyi derecede almanca ve ingilizce yazıp konuşabiliyorum
  sistem sürekli hata veriyor form doldurulmuyor
  cep tel:05337675379

 6. Ben Tekirdag corlu da oturyorum daha once penti çorap fabrikasında çalıştım
  İşçi alimi varsa pilsan oyuncak fabrikasinda çalışmak istiyorum.. cvbinizi bekliyorum iii.gunler

 7. Ön lisans mezunuyum. Sekreterlik ve ön muhasebe alanlarında çalıştım. Üretimde de yada bu bölümlerde çalışmak istiyorum. Çorlu’da ikamet ediyorum acil iş arıyorum.

 8. Lüleburgaz da yaşıyorum 15 sene arçelik fabrikasında smd makina operatörü olarak çalıştım.meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum. Uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum. Teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*