Perfetti İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Perfetti Van Melle Personel Alımı

Perfetti Van Melle Türkiye; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli olarak gelişmekte ve gelişirken de açık pozisyonları ile istihdam sağlamaya devam etmektedir.

Perfetti Van Melle Hakkında

Perfetti Van Melle şirketi Mart 2001’de Perfetti S.p.A. ve Van Melle NV’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Şirket’in ana merkezi İtalya’da bulunmaktadır ayrıca Hollanda’da bir diğer genel merkez vardır. Dünyanın en büyük üçüncü sakız ve şekerleme firması olan Perfetti Van Melle, 30 adet şirkete sahiptir. Bu nedenle 15 binden fazla insana istihdam sağlamaktadır.  Ürünlerini 159’dan fazla ülkeye dağıtmaktadır.

Perfetti Van Melle Kariyer

Yoğun rekabetin yaşandığı sakız ve şekerleme sektöründe liderlerden biri olan Perfetti Van Melle, çalışanlarına büyük bir değer vermektedir. Bu doğrultuda insan kaynakları yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, iş birliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve PERFETTI VAN MELLE çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar. Personellerinin kariyer ölçülendirmesini de yapan firma, performans ve hedef değerlendirmesi global ortak performans değerlendirme programı Success Factors sistemi ile adil objektif standartlar gözetilerek yapmaktadır. Ağustos 2018’de, Perfetti Van Melle, perakende perakende satış personelinin seyahatine yardımcı olmak için e-öğrenme eğitim kursuna başlamıştır

Perfetti Van Melle İşe Alım ve Staj Olanakları

Perfetti Van Melle bir dünya markası olmakla birlikte personel istihdamı sağlarken de dünya standartlarında elemeler ve aşamalar yapmaktadır. Perfetti Van Melle İnsan Kaynaklarının genel sorumluluk alanları arasında şu çalışmalar yer almaktadır:

  • İnsan Kaynakları Planlaması
  • İşe alım Sürecinin Yönetilmesi
  • Eğitim ve Geliştirme
  • Performans Değerlendirme
  • Ücret Yönetimi
  • Öneri ve İyileştirme
  • İletişim ve Motivasyon

Perfetti Van Melle Staj Olanakları

Perfetti Van Melle Türkiye, Career Kitchen genç yetenek programı ile lisans öğrencilerine tasarlanmış bir gelişim atölyesi sunmaktadır. Daha fazla bilgi için pvmlive.com adresini ziyaret edebilirsiniz

Perfetti Van Melle İş Başvurusu

Perfetti Van Melle iş başvurularını kendi global kariyer merkezi üzerinden sağlamaktadır. Bunun için mutlaka üye olmak ve sitede doldurulması istenen belge ve bilgilerin eksiksiz yollanması gerekir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Career Kitchen Fresh Graduates For Supply Chainİstanbul(Avr.)
Energy and Utilities Supervisorİstanbul(Avr.)
Career Kitchen Young Talent For Industrial Op..İstanbul(Avr.)
Quality Assurance Engineerİstanbul(Avr.)
Kalite Kontrol Sorumlusuİstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*