Odeabank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

odeabank

Odeabank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Odeabank İş Başvurusu yaparak Odeabank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Odeabank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Odeabank’ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar çeşitli kariyer portallerinden duyurulur.

Başvurular titizlikle değerlendirilir, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilir.

Performans Yönetimi

Odeabank Performans Yönetimi, geribildirim ve koçluk desteği veren ve ekip çalışmasını benimsemiş bir yönetim tarzı yoluyla, çalışanın gelişimine ve daima daha yüksek performansa teşvik eden bir yaklaşım temelinde oluşturulmuştur.

Performansın takibi ve koçluğu süreklilik göstermekle birlikte, hedef belirleme ve performans değerlendirmesi yıllık bazda yapılır.

Performans değerlendirmeleriyle, çalışanın gelişim gösterme konusunda özendirilmesi, gelişimi için gerekli desteklerin(eğitim, iş üzerinde deneyim vb.) sağlanması, yönetici ve çalışanlar arasındaki iletişimin arttırılması ve nesnellik kültürünün geliştirilmesi yoluyla kurumun bütünsel performansının arttırılması hedeflenir.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. merhabalar izmir buca da oturuyorum 5 yıl şekerbankta carı hesaplarda calıstım.iş tecrubem var kendıme guvenıyor ve sızınle calısmak ıstıyorum saygılarımla tel 05074648252

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*