NT İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

NT

NT personel alımı yapacak!

NT iş başvurusu yaparak sizde NT’ın gücünden güç alabilirsiniz. NT personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan NT eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. NT insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikamız

NT Mağazaları’nda çalışanların kişisel ve mesleki gelişimine yatırım yapılır. Çalışanların kariyer hedefleri gelişim politikalarıyla desteklenir. Gösterilen başarı ödüllendirilir ve çalışanlara, becerilerini ve yeteneklerini gösterebilecekleri fırsatlar verilir.  İşe alım, yükselme ve atamalarda başarı esastır. Çalışanlar, başarı kriterlerine uygun olarak, adil ve şeffaf bir süreçte değerlendirilerek işe alınır ve yükseltilirler.

Kurum içi yükselmenin önem verildiği NT Mağazaları’nda yapılacak atama ve yükselmelerde kurum içi adaylar da değerlendirilir.

Sürekli gelişimin sağlanması, eşit ve adil yaklaşım, açık iletişim, takım çalışması ve işbirliği, çalışan motivasyonunun sağlanması, verimliliğin arttırılması kurumsal prensipler arasında yer alır.

İşe Alım

NT’de işe alım, Mağazalar ve Genel Müdür olmak üzere iki ana bölüme ayrılır. Genel Müdürlük Birimlerimizin ve Mağazalarımızın personel ihtiyaçları için farklı kanallardan ilan, duyuru ve tanıtımlar yaparak; işin gereklerine en uygun adaylara ulaşılmasını sağlarız.

NT’de işe alımın ilk şartı “Güler Yüzlü” olmaktır. İş başvurusunda bulunan adaylardan bizimle güler yüzlü fotoğraflarını paylaşanlar diğer adayların her zaman bir adım önünde yer alır. Böylece personel adaylarımıza daha en başından gülümsemenin bizim için ne kadar önemli olduğu vurgulanmakta ve NT çalışanlarının “güler yüzlü bir hizmet anlayışını” benimsemeleri istenmektedir.

Değerlendirme Aşamaları         

Başvurularınızı www.nt.com.tr/başvuru sayfası üzerinden veya anlaşmalı kariyer siteleri ve mağazalarımız aracılığıyla yapabilirsiniz.

Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Çalışanlarımızın işe ilişkin bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmelerini sağlayacak eğitim ihtiyaçlarını belirler ve çalışanlarımızın gelişimlerini destekleriz. Çalışanlarımızın gelişim planlarını eğitim ihtiyaç analizleri sonucunda oluşturur ve sınıf eğitimleri, iş başı eğitimleri, uzaktan eğitimler, koçluk ve rehberlik gibi kaynaklar ile yıl içerisinde gelişim programlarını uygularız. Kaynak Akademi / NT Akademi sayfasında (www.kaynakakademi.com / www.ntakademi.com ) her çalışanımıza ait bir sayfa bulunmaktadır. Çalışanlarımız, bu sayfadan kendilerine atanan eğitimleri tamamlayabilir ve 250’den fazla konudan diledikleri eğitimleri takip edebilirler.

Başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*