Migros İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Migros İş Başvuru ve İşe Alımı


Migros iş ilanı, kaliteli hizmet anlayışına sahip kurumsal firma olan Migros yeni çalışma arkadaşları aradığını duyurdu. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde şubesi bulunan Migros sahip olduğu market kültürüne ayak uydurabilecek personel alımı yapacak. İstanbul genelinde bulunan şubelerinde çalışabilecek ve firma tarafından belirlenen şartlara uygun kişilerle çalışmak istiyor.
Migros iş ilanı veren kurumsal firma Migros’ta çalışmak isteyen adaylar öncelikle gerekli şartları taşımaları daha sonra da başvuru yollarından birine tercih etmek zorundadırlar.
Adaylar Hangi Kadrolarda Çalışabilir?

  • Part time çalışan
  • Full time çalışan
  • Reyon sorumlusu
  • Kasiyer
  • Kasap
  • Manav
  • Satış elemanı

Başvuru Şartları ve Çalışma Şartları


Başvuracak adayların market sektöründe daha önce deneyimli ve tecrübeli olmaları istenmektedir. Kurumsal bir firma olan Migros açıkladığı başvuru şartlarında 18 yaşından büyüklerin başvurabileceğini ve herhangi bir engeli bulunmayan kişilerin başvurabileceğini açıklamıştır. Güler yüzlü bir çalışma ortamı sağlayabilecek ve müşterilerle sıcak bir diyalog kurabilecek adaylara öncelik verileceğini bildirmiştir. Çalışma pozisyonunun hakkını verebilecek ve aldığı görevleri büyük bir sorumluluk ile yerine getirebilecek kişileri bünyesine katmak isteyen Migros kurumun değerlerini koruyacak tarzda ekip arkadaşı aramaktadır. Çalışma şartları ise standartlara uygun şekilde yerine getirilmektedir. İş başvurusu kabul edilen çalışanlar belli bir deneyimden sonra uygun görülen pozisyona yerleştirerek çalışmaya başlamaktadır. Çalışmaya başlayan kişilerin resmi olarak gerekli tüm prosedürlere uyacak şekilde çalışma hayatı olacaktır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Migros Kasap PersoneliKocaeli
Gebze (Mutlukent)
Mağaza Personeliİstanbul (Asya)
Kadıköy
Kartal
Maltepe
Ataşehir
Mağaza Personeliİstanbul (Asya)
Pendik
Sultanbeyli
Meyve Sebze Tezgahtarıİstanbul
Avrupa Yakası Migros
Balık Satış Elemanıİstanbul Kartal Bölge Migros
Hazır Yemek Satış Elemanıİstanbul Avrupa Yakası 
Meyve Sebze Tezgahtarıİstanbul (Asya)
Pendik
Sultanbeyli
Tuzla
Balık Satış Elemanıİstanbul (Asya)
Kadıköy

Daha Fazla Migros İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*