Melikşah Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 20242

Melikşah Üniversitesi İş Başvuru Formu

Melikşah İş Başvurusu yaparak Melikşah’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Melikşah iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vakfımız, Kayserili hayırsever işadamları tarafından, 06.06.2006 tarih ve 26190 sayılı resim gazetede yayımlanarak kurulmuştur. 

Vakfımızın öncelikli amacı; Türk Toplumu’nun kültürel, bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet etmek, verimli etkin yüksek düzeyde eğitim hizmetlerinin yerine getirilmesinde katkıda bulunmak, çağdaş ve Cumhuriyet ilkelerine bağlı Türk Milleti’nin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen koruyan ve geliştiren, insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere bağlı nesiller yetiştirmektedir. 

İnsan Kaynakları

Melikşah Üniversitesi’nde idari, teknik ve destek personel kadro ihtiyaçlarının karşılanması ile ön görüşme ve sınavların uygulanması, üniversite yönetimi tarafından belirlenen Personel Seçimi ve Uygulama Esasları çerçevesinde yürütülmektedir.
Melikşah Üniversitesi idari, teknik ve destek kadrolarında görev almak isteyenler İş Başvuru Formunu doldurarak başvuru yapmalıdırlar.
Tüm başvurular İş Başvuru Havuzunda 1 yıl süre ile saklanır ve kadro tahsisi yapıldığında ön değerlendirmeye tabi tutulurlar.
Başvuru değerlendirme işlemleri ilgili komisyon tarafından yürütülecek olup, uygun ve yeterli bulunan başvurular ön görüşmeye çağrılacaktır.
İdari, teknik ve destek personel kadrolarına yapılan başvurular, açık bulunan kadro nispetinde ve adayların liyakatlerine göre değerlendirilecektir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*