Konya Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

KONYA BELEDİYESİ PERSONEL HAKLARI

KONYA Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, KONYA iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. KONYA, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. KONYA Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

KONYA Belediyesi Hakkında

KONYA Belediyesi KONYA il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. KONYA Belediyesinin mevcut belediye başkanı Uğur İbrahim ALTAY ’tir.

KONYA Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

KONYA Belediyesi, KONYA ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. KONYA ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

KONYA Belediyesi Çalışma Koşulları

KONYA Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

KONYA Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile KONYA Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

KONYA Belediyesi Personel Sendikal Hakları

KONYA Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

 • KONYA Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
 • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
 • KONYA Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.

Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

ZABITA MEMURU ALIM İLANI 2023

Daha Fazla Antalya İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

17 yorum

 1. kız meslek lisesi çocuk gelişimini bitirdim.aöfnin 2yıllık ev idaresi ve sosyoloji bölümünlerinden mezun oldum.belediyede bana uygun bir işte çalışmak istiyorum.

 2. Merhaba ben suanda karatay belediyesi park bahceler mud. De sofor olarak calisiyorun ama sezonluk oldugu icin acil is ariyorum referans isterseniz konya milet vekili ozkan oksuz akrabam tellefon numaram 0544 395 60 58 bu arada ehliyetim e sinifi tsk.

 3. 31.12.2014 tarihi itibarı ile TSK dan resen emekli edileceğim KBRN Eğt.ve Mrk.K lığından aldığım KBRN eğitimi ile AFAD bünyesinde görev almak istiyorum.Gerekli işlemin yapılmasını arzederim.

 4. merhaba ben ali önal 1968 doğumluyum belediyede şoför olabilir e sınıfı ehliyetim var çöp arabasında dura bilirim sokaklarda yol süpürme evrak getir götür yaparım çaycılık olabilir inanın işe çok ihtiyacım var çünkü eşim göğüs kanseri tedavi ettirmem gerekiyor allah rızaı için yardımcı olursanız sevinirim 0543 858 54 96

 5. ismim ali urmamen 1991 dogumluyum askerden yeni geldim bele3diyenizde calışmak istiyorum ehliyetimde var torna tesviye kalfalık belgemde var 05388448818 bu numaradan ulaşabilirsiniz

 6. NE DESEK BOŞ OKUYAN YOK TA YİNEDE İŞ İSTİYORUM LİSE VE ÖNLİSANS TESİSAT DOGALGAZ MEZUNUYUM BİR COK BELGEM VAR HALK EGİTİM VE CIRAKLIK EGİTİM MERKEZLERİNDEN SADAKA İSTEMİYORUM SADECE İŞ İSTİYORUM DUYUN ARTIK SESİMİZİ Bİ EREGLİLİ OLARAK BELEDİYEYE GİDYORUM KONYA YAPIYO ALIMI DİYOLAR KONYAYA GELYORUM BELEDİYE KAPI DUVAR MAŞALLAH GÖRÜŞECEMİZ KİMSE YOK O KADAR YOLU BOŞA GELYORUZ İLGİNİZ İCİN SAGOLUN

 7. D ( tır-kamyon ) ve G ( Forklift ) sınıfı ehiyetlerim, Src ve psikoteknik belgelerim var. Ortaöğretim mezunuyum.
  Belediyemizde uygun bir bölümde çalışmak istiyorum.
  Saygılarımla.
  Tel : 0532 400 1797

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*