Kesir Mühendislik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kesir-mühendislik

Kesir Mühendislik İş Başvuru Formu

Kesir Mühendislik İş Başvurusu yaparak Kesir Mühendislik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kesir Mühendislik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KESİR Mühendislik 1996 yılında hizmetinizdedir. Endüstriyel Tesislerde montaj ve devreye alma işleri hizmet vermeye başlamıştır.

Alçak Gerilim- Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim tesislerinin bakım ve servisi, scada adaptasyonu, röle koordinasyonu, kısa devre hesaplamaları sekonder ve primer projelendirme gibi mühendislik çalışmaları, pano tasarım ve imalatı, Rüzgar ve HES enerjisi başta olmak üzere, yinelenebilir enerji uygulamaları hizmetleri devam etmektedir. 400 MVA’ya kadar güç ve dağıtım trafolarının elektriksel saha testleri, yağ testleri, montaj, bakım ve yağ tasfiye işlerini katarak, uzman, mühendis ve teknisyen kadrosu, yurtiçi ve yurtdışı tecrübesi, tüm ekipman ve test cihazları ile uluslararası teknik standart ve normlara uygun olarak müşterilerine uygun çözümleri ve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

Genel başvuru için tıklayın.

1 yorum

  1. 16 yıllık hafriyat deneyimim var etiyopya ve tanzanya da yapı merkezi bünyesinde şoförlük ve ekip başı olarak görev yaptım Ayrıca kademe sorumlusu olarak çalıştım araç ve makina bakım sorumlusu görev yaptım uygun görürseniz şirketiniz bünyesinde yurtdışı projenizde çalışmak istiyorum saygılar
    Pasaport hazır
    TLF 0 541 622 64 62

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*