Karden İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

karden-inşaat

Karden İnşaat İş Başvuru Formu

Karden İnşaat İş Başvurusu yaparak Karden İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karden İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KARDEN İNŞAAT

Firmamız inşaat sektöründe kazandığı deneyimleri birleştirip, kalite ve güven ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara hizmet vermek için 2002 yılı başında İstanbul’da kurulmuştur.

            Misyonumuz: Yurtiçi ve yurtdışında sektörle ilgili gelişmeleri takip eden, bunları yaptığı işlere taşıyan, sektöründe lider, uluslar arası standartlarda bir firma olmaktır.

            Vizyonumuz: Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara güvenilir, ekonomik ve kullanışlı yapıları hızlı sunarak, onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmaktır.

            Firmamız iş-alışveriş merkezleri, fabrika, okul, hastane inşaatları, endüstriyel tesisler, toplu konutlar, villa inşaatları, çelik yapılar, altyapı ve çevre düzenlemeleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Projelerimizde kalite politikamız: Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktır. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimizle çağın mimari gereklerini yerine getirerek; hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek, ileri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek tüm projelerimize uygulamak, ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmektir.

Kısacası üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

İNSAN KAYNAKLARI

Günümüzde, teknolojik değişim, ürün ve hizmetlerin çeşitliliği, müşterilerin artan istek ve beklentileri, benzer ürün yada hizmet sunan firmalar arası rekabetin yapısını değiştirmiştir. Bu rekabet ortamında organizasyonel etkinlik, müşteri ihtiyacına uygun hizmet yada ürün sağlandığı oranda mümkün olabilmektedir. Hizmet ya da ürünün bir kısmı yada tamamı insanlar tarafından sağlandığı için insan kaynağı bir firmanın en önemli kaynağı haline gelmiştir. Şirketimizin hedeflerine ulaşarak geleceğe güvenle bakabilmesi için başlattığı insan kaynakları çalışmalarının temel hareket noktası, “Doğru insanı, doğru işte, mümkün olan en etkin şekilde, en yüksek performansla çalıştırmak ve yeterliliklerini çeşitli eğitim araçlarıyla artırarak gelecekteki insan kaynağı ihtiyacımıza da potansiyel kaynak yaratmaktır. Tüm bunları en etkin ücret sistemi ile huzurlu bir çalışma ortamında gerçekleştirmek esastır.” İnsan kaynaklarının varoluş temelinde yatan misyon , insan kaynakları politikamızın da özünü oluşturmaktadır. Tüm çabamız; Karden ruhunu içinde taşıyan, motivasyonu, iş tatmini, verimliliği yüksek mutlu çalışanları ile geleceğe taşımak olacaktır. Firmamızın tüm çalışanlarında, zaman içinde yapacağımız çalışmalar, kuracağımız sistemler ve bunlar paralelinde vereceğimiz/verdireceğimiz eğitimler sayesinde, insan kaynakları kültürü oluşturulacaktır.

Karden İnşaat var olduğu sürece, etkin olarak işletilecek olan insan kaynakları sistemleri, her yeni çalışanı da bünyesine katarak hizmet verecektir.

•          Personel Seçim Politikamız

Verimliliğe ve optimizasyona önem verilerek ve dikkat edilerek kadro planlaması yapılması, İnsan kaynakları bölümü ve potansiyel yöneticilerin Karden misyon ve vizyonuna uygun, işin gerektirdiği sorumlulukları yerine getirilebilecek kalifikasyonda eleman seçme sorumluluğunu paylaşması; tüm Karden çalışanlarına, kariyer gelişmelerine ve potansiyellerine uygun iş imkanlarında öncelik verilmesi, personel seçim politikamızdır.

•          Eğitim Politikamız

İşe yeni başlayan çalışanları, Karden misyonu, ilkeleri ve politikaları ile faaliyet alanları, çalışma koşulları hakkında bilgilendirmek amacı ile oryantasyon programlarının gerçekleştirilmesi; şirket hedeflerine ulaşılması amacı ile Karden çalışanlarının işlerini daha verimli yapabilmelerini sağlayacak bilgi ve beceri kazandırıcı eğitim programlarının düzenlenmesi ; düzenlenen eğitim programlarının hedeflerine yönelik olarak, mesleki ve kişisel gelişimlerin izlenerek eğitim programlarının etkin olmasının sağlanması, eğitim politikamızdır.

•          Ücret Politikamız

Ücretlerin, her pozisyon için performans kriterlerine ve işin gerektirdiği yeterlilikte uygun olacak şekilde planlanması; Karden çalışanlarını, hizmet ve ürün kalitesinin arttırılmasını ve geliştirilmesini sağlayacak performans standartlarına ulaşmalarını cesaretlendirecek şekilde maddi ve manevi olarak ödüllendirilmesi ; belirlenen performans standartlarının üstünde performans gösteren çalışanlarımızın ödüllendirilmesi; Karden yöneticilerinin şirket  hedefleri doğrultusunda, çalışanlarının performanslarını ve potansiyellerini geliştirebilmelerini sağlayacak bir ortam sağlaması ve antrenörlük yapması, ücret politikamızdır.

•          Disiplin Politikamız

Disiplin politikamız, Karden İnşaat misyonuna ve imajına uygun  davranış, düzen, prosedürlerin uygulanması, iş ilişkileri ve müşteri hizmetleri konularında kendisini ifade eder.

 Açık Pozisyonlar 

Tarih            Pozisyon                  Şehir/Ülke            Firma Adı

14.06.2014 Mekanik Tesisat Şantiye Şefi İstanbul(Avr.) KARDEN İNŞAAT
14.06.2014 Saha Mimarı İstanbul(Avr.) KARDEN İNŞAAT
11.06.2014 Elektrik İşleri Şefi İstanbul(Avr.) KARDEN İNŞAAT
07.06.2014 İnce İşler Şefi İstanbul(Avr.) KARDEN İNŞAAT
21.05.2014 Şenör İstanbul(Avr.) KARDEN İNŞAAT
21.05.2014 İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.) KARDEN İNŞAAT

Başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

 1. Merhabalar
  yüzüncü yıl üniversitesi inşaat teknikerliği bölümünden mezunum.
  şantiye labaratuvar ve bilgisayar programları deneyimim var.
  Uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.
  gsm:05452783727
  referans istendiği takdirde verilecektir.

 2. Merhabalar
  yüzüncü yıl üniversitesi inşaat teknikerliği bölümünden mezunum.
  şantiye labaratuvar ve bilgisayar programları deneyimim var.
  Uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.
  gsm:05452783727
  referans istendiği takdirde verilecektir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*