Kahve Dünyası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Kahve Dünyası personel alımı ve iş başvuru formu

Kahve Dünyası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde! Kahve Dünyası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kahve Dünyası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilirsin.

Kahve Dünyası hakkında

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde ilk mağazasını açan ve her geçen gün daha da büyüyerek Türkiye’de 34’ten fazla şehre ulaşan Kahve Dünyası ilk yurt dışı mağazasını da 2011 yılında Londra’da açmıştır.   Yurt dışında aldığı ilgiyle, ülke dışındaki girişimlerimize de hız veren kahve dünyası, bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerin beğeni ve taleplerinden aldığı güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 200’den fazla mağaza ile toplam 450’den fazla noktada müşterilerine ulaştı.

Tüm mağazaların işletmesini kendimiz üstlenerek kalitelerini garanti altına alan Kahve Dünyası,  Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla, sattığı ve servis ettiği tüm kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerinde kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü müşterilerine sunmuyor.

Kahve Dünyası çalışma şartları

Gıda hizmetlerinde faaliyet gösteren Kahve Dünyası’nın 1800’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Firmanın mavi yaka çalışan sayısı ise 1000-1499 aralığında belirtilmekte olup, tüm çalışanlara yemek kartı verilmekte ve sigorta yapılmaktadır.

Kahve Dünyası çalışma şartları, tüm mağazalarda standart hak olarak sunulmasıyla birlikte haftanın 7 günü hizmet veren mağazalarda, dönüşümlü olarak görev alınmaktadır ve ticket, setcard, multinet gibi kartlardan yararlanılabilmektedir. Kahve Dünyası engelli alımı ile işe girdiğiniz takdirde çalışma şartları bedensel engelinize göre değişkenlik gösterebilir.

Kahve Dünyası iş başvurusu nasıl yapılır?

Kahve Dünyası iş başvuru formu ile işe alım sürecini başlatmak ya da staj başvurusunda bulunmak istiyorsanız, .çeşitli kariyer sitelerinden yararlanabilirsiniz.  Özellikle kasa satış çalışanı ve servis personeli pozisyonlarında çalışmak istiyorsanız bunun için Antalya, Ankara, Muğla, İzmir, Bursa ve Eskişehir illerindeki açık iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Depo Elemanıİstanbul(Avr.)(Eyüp)
2Barista – Pendikİstanbul(Asya)Kartal Maltepe Pendik Tuzla
3Baristaİstanbul(Asya) Pendik
4Barista – Akfıratİstanbul(Asya)Tuzla
5Deprem İstihdam Seferberliği BaristaAdana
Diyarbakır
Gaziantep
Hatay
Malatya
Şanlıurfa
Osmaniye
6Mağaza Sorumlusu Bursa
7Barista – ÇerkezköyTekirdağ Çerkezköy
8Barista – SomaManisa
9Bölge Sorumlusuİstanbul(Avr.)Beyoğlu
10Satın Alma Uzmanıİstanbul(Avr.)Beyoğlu
11Barista – İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul Avrupa
12Mutfak Çalışanı
İstanbul Avrupa
13Barista – Ataşehirİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
14Mağaza Sorumlusu – SomaManisa
15Barista – KonyaKonya
16BaristaMuğla Fethiye Marmaris
17Bilgi Teknolojileri Operasyon Uzmanıİstanbul Anadolu
18Barista – LüleburgazKırklareli Lüleburgaz
19Barista – Galataportİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
20Garson – Bebek Baylan Pastanesiİstanbul Avrupa
21Barista – Sakarya AdapazarıSakarya Adapazarı
22Barista – GöcekMuğla Bodrum

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*