İstanbul Mef Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

istanbul-mef-universitesi

İstanbul Mef Üniversitesi İş Başvuru Formu

İstanbul Mef İş Başvurusu yaparak İstanbul Mef’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Mef iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ulusal ve uluslararası okullarıyla Türkiye’de kaliteli eğitimin öncüsü olan MEF Eğitim Kurumları’nın temel hedefi her zaman eğitim alanındaki misyonunu, farklılık yaratan bir üniversite ile pekiştirmek olmuştur.
Bu amaçla eğitimde 40 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle fark yaratan MEF Eğitim Kurumları’nın bu başarısının yükseköğretim düzeyinde de devam etmesi için, İbrahim Arıkan Eğitim ve Bilimsel Araştırmaları Destekleme Vakfı tarafından MEF Üniversitesi kurulmuştur.
MEF Üniversitesi’nin Vizyonu
  • Gelecek 100 yılı şekillendirecek, yenilikçi ve girişimci global liderler yetiştirmektir.
MEF Üniversitesi’nin Misyonu
  • İleri görüşlü, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliklerini ilişkilendirebilen, kendini  sürekli geliştiren, teknolojiye hakim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen, ulusal ve uluslararası alanda çığır açacak mezunlar yetiştirmek,
  • Eğitime gönül vermiş, uluslararası bilime ve teknolojiye katkı veren, araştırmacı ve lider akademisyenleri bir araya getirmek ve desteklemek,
  • Hedeflerini ulaşılabilir kılmak için akademisyen, öğrenci ve idari personeline gerekli altyapıyı ve motive edici ortamı kurmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*